آتلیه تخصصی عکاسی پرتره

portrait

 ما در آتلیه فیلم و عکس خورشید عکس‌های پرتر‌ه مشتریانمان را مطابق خواسته‌ها و مشخصات تعیین شده توسط ایشان تهیه می‌کنیم؛ شرایط جلسات عکاسی استودیوی ما، چه برای گرفتن عکس‌های شخصی و چه برای عکس شرکتی، برای همه افراد مناسبند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه عکاسی پرتره، شرایط و امکانات موجود می‌توانید با شماره‌های ۳۶۲۷۱۵۶۲ (۰۳۱)۰۹۹۰۲۸۳۶۰۱۰ یا از طریق تلگرام ۰۹۹۰۲۸۳۶۰۱۰ و فرم مشاوره تماس حاصل نمائید.

عکاسی پرتره یا عکاسی چهره، عکسبرداری از چهره شخص است که در آن حالت، شخصیت و خلق‌وخوی سوژه نمایش داده می‌شود. در این نوع عکس‌ها نیز مانند انواع دیگر عکس‌ها، معمولاً تمرکز بر چهره شخص است، هرچند که ممکن است تمام بدن و پس‌زمینه یا بافت اطراف نیز در عکس گنجانده شوند.

عکاسی پرتره یکی از دشوارترین انواع عکاسی است. گرفتن عکسی که ظاهری طبیعی داشته و گویای شخصیت سوژه باشد مهارتی است که به صبر و تمرین نیاز دارد.

آتلیه فیلم و عکس خورشید، بیش از ۵ سال است که عکس‌های پرتره خلاقانه و متمایزی می‌گیرد. اولین باری که وارد استودیوی ما شوید، متوجه تفاوت چشمگیر ما با آنچه در سایر عکاسی‌ها دید‌ه‌اید، خواهید شد. چه عکسی با ظاهری غیررسمی بخواهید و چه عکس مورد نظرتان یک پرتره رسمی متعارف باشد، ما آن را برایتان تهیه خواهیم کرد. ما در آتلیه فیلم و عکس خورشید، عکس‌های نوزاد و کودک تا عکس خانواده‌های بزرگ و کوچک و تجدید دیدارهای خانوادگی را با دقت تمام گرفته و باکیفیت‌ترین و به‌یادماندنی‌ترین عکس‌ها را برایتان تهیه می‌کنیم.

[نمونه عکس‌های پرتره در آتلیه فیلم و عکس خورشید]

چرا آتلیه خورشید را برای عکاسی پرتره انتخاب کنیم؟


  • توجه ویژه به نظرات شخصی شما جهت برنامه‌ریزی برای عکس‌ها
  • توجه به جزئیات، بهترین روش‌های ژست گرفتن و استفاده از مناسب‌ترین انواع نورپردازی برای نشان دادن بهترین خصوصیات چهره شما
  • استفاده از جدیدترین فن‌آوری‌ها و بهترین تجهیزات عکاسی برای گرفتن پرتره‌ای منحصربفرد
  • روتوش استادانه، برای اینکه مطمئن شوید به بهترین شکل دیده می‌شوید

آتلیه فیلم و عکس خورشید با در اختیار داشتن تیم طراحی کاملا حرفه ای در زمینه طراحی آلبوم ژورنال و با بهره‌گیری از نرم‌افزارهای اصلی گرافیکی در محیط پیکسل قصد بر این دارد که طراحی بسیار خاص و ویژه ای را به شما عکاسان عزیز ارائه دهد. این مجموعه كليه سفارشات عكاسي، اعم از طراحي عكس در هر سايز سفارشي شما و طراحي آلبوم‌هاي ديجيتال بنا به سايز مورد سفارش شما از سراسر ايران می‌پذیرد و عكس طراحي شده را نهايتا تا ۱۰ روز كاري تحویل می‌دهد.

ما شخصیتتان را در عکس نشان می‌دهیم

موضوع عکاسی خود افراد هستند. ما خصوصیات منحصربفرد سوژه‌مان را درک کرده و تلاش می‌کنیم تا آن‌ها را در پرتره او به تصویر بکشیم.‌ یک عکس پرتره خوب داستان شخصی که در آن است را روایت می‌کند.بهترین عکس‌های پرتره بیانگر جنبه‌ای از شخیصت سوژه‌هایشان هستند.

اکثر افراد وقتی جلوی دوربین قرار می‌گیرند به طور خودکار فیگور کلیشه‌ای عکس‌های رسمی را به خود می‌گیرند. ما برای جلوگیری از این وضعیت، با سوژه صحبت می‌کنیم و تلاش می‌کنیم تا او ریلکس شود و ذهنش از وجود دوربین دور شود؛ و با این کار عکسی طبیعی بدست می‌آید که شخصیت سوژه را نشان می‌دهد.

1

عکاسان ما در آتلیه فیلم و عکس خورشید در زمینه تکنیک‌های مختلف نورپردازی، که به زیباتر شدن هر چه بیشتر عکس کمک می‌کنند، تخصص دارند. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می‌توانید به ما در گرفتن بهترین عکس‌ها کمک کنید؛ همچنین، در طول جلسه عکاسی، پیشنهادهای مختلفی را در ارتباط با عکس‌ها به شما ارائه می‌دهیم، البته اگر مشخصاتی خاصی مد نظرتان باشد، مشتاقانه آن‌ها را نیز لحاظ خواهیم کرد. بنابراین، چه به دنبال عکسی کلاسیک و بسیار حرفه‌ای باشید و چه بخواهید عکس‌هایی طبیعی، ساده و بی‌زرق‌ و برق، تأثیرگذار یا هنری بگیرید، تلاش ما این خواهد بود که تمام نیازهایتان را برآورده کنیم تا عکسی که انتظار دارید را خیلی راحت بدست بیاورید. ما خدمات آرایش چهره و مو را نیز با دریافت یک مبلغ اضافی ارائه می‌دهیم.

ما لوکیشن مناسب شما را انتخاب می‌کنیم

استفاده از محیط استودیو با یک پس‌زمینه ساده، گزینه‌ای پرطرفدار برای عکاسی پرتره است؛ عکاسی در چنین شرایطی بهترین روش برای گرفتن یک عکس تکی و ساده از مشتری و اجتناب از تمامی عناصر مزاحم موجود در انواع دیگر پس‌زمینه‌ها است.

البته، ما در آتلیه فیلم و عکس خورشید، اغلب با گرفتن عکس سوژه در محیطی که بیانگر شخصیت او است، پرتره‌های گویا و صمیمی‌تری نیز خلق می‌کنیم. برای این کار، ما نیاز داریم ابتدا با شما بیشتر آشنا شده و از سرگرمی‌ها، علائق و مکان‌های مورد علاقه‌تان مطلع بشویم و سپس تلاش کنیم این دانسته‌ها را در عکس پرتره‌تان بگنجانیم.

2

ما یک قدم عقب می‌رویم

اگر عکس پرتره از یک فاصله بیش از اندازه نزدیک گرفته شود، چهره سوژه شکل طبیعی‌اش را از دست می‌دهد، برآمده و با یک بینی بزرگ دیده می‌شود. چنین عکسی نه جذابیتی دارد و نه باعث تمرکز بیننده بر چهره شخص می‌شود. بنابراین، ما تا جایی که ممکن است از شما دور شده و سپس روی چهره‌تان زوم می‌کنیم.

3

نورپردازی پرتره شما

کارشناسان عکاسی پرتره ما در آتلیه فیلم و عکس خورشید، از ترکیبی از نورهای محیطی و رفلکتورها برای نور دادن به شما استفاده خواهند کرد. در اینجا هدف این است که یک طرف چهره‌تان از طرف دیگر نور بیشتری بخورد (این کار اجزاء چهره‌تان را برجسته می‌سازد). به این ترتیب، نورپردازی از یک طرف به بهتر دیده شدن اجزاء چهر‌ه‌تان کمک کرده و آن را جذاب‌تر می‌سازد.

روش کار ما از این جهت منحصربه‌فرد است که ما هدفمان را بی‌دردسر و سرگرم کننده بودن تک تک جلسات عکاسی قرار داده‌ایم، که این باعث می‌شود مشتری کاملاً راحت باشد و در موقع گرفتن عکس بهترین، طبیعی‌ترین و ریلکس‌ترین حالت را به خود بگیرد. هدف دیگر ما این است که مشتری در پایان جلسه عکاسی پرتره خوشحال بوده و از اینکه می‌داند با بهترین حالت چهره عکس گرفته و همچنین به خاطر اطمینانی که از کیفیت عکس‌ها دارد، احساس رضایت کند.