آتلیه تخصصی عکاسی مدلینگ و فشن

عکاسي مدلينگ يک اصطلاح کلي است که بيانگر گرفتن عکس‌هاي مسحور کننده از يک مدل مرد يا زن بوده و تمامي تمرکز آن بر روي مدل است. برای مدل‌های زن، عکاسی مدلینگ بیشتر با هدف برجسته کردن خصوصیات طبیعی سوژه و خلق تصاویر لطیف، جذاب و اقوا کننده، انجام می‌شود. اما در مدل‌های مرد، عکاسی مدلینگ بیشتر بر برجسته کردن قدرت فیزیکی سوژه و ثبت پس زمینه‌های ساده، تمرکز دارد تا بهترین حالت فیزیکی مدل را ثبت کند. در عکاسی مدلینگ و فشن، هدف بیشتر فروش یک کالا است، بنابراین مدل و کالای مورد نظر به گونه‌ای انتخاب می‌شوند که نقاط قوت و برتری کالا برجسته شده و نقاط ضعف آن کمتر به چشم بیاید.

با شکوه، زیبا و صمیمانه، این بهترین توصیف برای عکس‌هایی است که آتلیه فیلم و عکس خورشید می‌تواند برای شما خلق کند. ما تصاویر عکاسی مدلینگ را به گونه‌ای می‌گیریم که دقیقاً مطابق نیاز شما باشد و به شما کمک کند که بهترین عکس‌های دلخواهتان را داشته باشید. ما به دقت شما را در مورد آنچه که نیاز دارید تا زیباترین عکس‌ها را بگیرید و خود و افراد مورد علاقه شما از آن لذت ببرید، راهنمایی می‌کنیم. عکاسان با استعداد ما به شما کمک می‌کنند تا صحیح‌ترین وضعیت‌ها و بهترین ژست‌ و فیگورها را انتخاب کنید و دقیقاً همان عکسی که دوست دارید را بگیرید.

جلسات عکسبرداری ما در آتلیه فیلم و عکس خورشید در اصفهان، ترکیبی از تکنیک‌های عکاسی معاصر و فشن با ژست‌ها و سبک‌های جذاب و جدید در فضایی راحت و صمیمی است. پس از آنکه جلسه دوستانه و صمیمانه شما با یک متخصص خوش سلیقه مد و سبک برگزار شد، عکاس ما دنیایی برایتان خلق می‌کند که شما در آن نقش بازی کنید. شما در آنجا در مرکز توجه خواهید بود. سپس عکاس ما، شما را به محیطی راحت برای عکاسی فشن راهنمایی می‌کند و عکس‌های با شکوه شما، یکی پس از دیگری خلق می‌شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه عکاسی مدلینگ و فشن، شرایط و امکانات موجود می‌توانید با شماره‌های ۳۶۲۷۱۵۶۲ (۰۳۱) - ۰۹۹۰۲۸۳۶۰۱۰ یا از طریق تلگرام ۰۹۹۰۲۸۳۶۰۱۰ و فرم مشاوره، تماس حاصل نمائید.

[نمونه عکس‌های مدلینگ و فشن در آتلیه فیلم و عکس خورشید]

چه کسانی جلسه عکاسی مدلینگ را رزرو می‌کنند؟


جلسات عکاسی مدلینگ برای کسانی است که دوست دارند زیبایی‌های شخصی خود را ثبت کنند یا عکس‌های جذاب و مسحور کننده‌ای برای خود یا افراد مورد علاقه‌شان بگیرند.

بسیاری از مشتریان ما فقط می‌‌خواهند که سبک زیبا و محبوبشان را در قالب عکس‌های جذاب ثبت کنند و این سبک زیبا را برای آیندگان به یادگار بگذارند. برخی از مشتریان هم دوست دارند تصور کنند که یک مدل ژورنالی هستند و می‌خواهند جذابیت‌ها و زیبایی‌های مدل بودن را تجربه کنند. در اینجا ما به شما کمک می‌کنیم تا به این رویای خود رنگ واقعیت ببخشید.

آتلیه فیلم و عکس خورشید با در اختیار داشتن تیم طراحی کاملا حرفه ای در زمینه طراحی آلبوم ژورنال و با بهره‌گیری از نرم‌افزارهای اصلی گرافیکی در محیط پیکسل قصد بر این دارد که طراحی بسیار خاص و ویژه ای را به شما عکاسان عزیز ارائه دهد. این مجموعه كليه سفارشات عكاسي، اعم از طراحي عكس در هر سايز سفارشي شما و طراحي آلبوم‌هاي ديجيتال بنا به سايز مورد سفارش شما از سراسر ايران می‌پذیرد و عكس طراحي شده را نهايتا تا ۱۰ روز كاري تحویل می‌دهد.

1

جزئیات هر جلسه

تمام آن چیزی که برای ثبت عکس‌های مدلینگ شما فراهم شده است عبارت است از یک استودیو با فضایی منحصر به فرد، سیستم نور پردازی بسیار زیبا، ژست‌های بی‌نظیر، یک عکاس حرفه‌ای و یک سیستم روتوش دیجیتالی. با بهره‌گیری از این امکانات، ما زیبایی واقعی شما را نشان خواهیم داد.

آیا با عکاسی مدلینگ و فشن مشکل دارید و از تجربه کردن آن عصبی می‌شوید؟ هیچ نیازی به نگرانی نیست، چنین احساسی کاملاً طبیعی است. ما شما را برای گرفتن هر ژستی راهنمایی می‌کنیم و دقیقاً می‌دانیم که برای هر نوع اندام و فیزیک بدنی، از چه زاویه‌ای عکس بگیریم که به بهترین شکل نشان دهد که شما چه خانم زیبا یا چه آقای جذابی هستید.

 اغلب جلسات عکسبرداری ما تقریباً دو ساعت طول می‌کشد و در این مدت، شما فرصت زیادی برای آشنا شدن و احساس راحتی بیشتر خواهید داشت. بنابراین همه چیز را به ما بسپارید و با آرامش و خیالی آسوده به استودیو ما بیایید و لذت ببرید.

2

روتوش زيبايي

پس از اتمام جلسه، بهترین عکس‌ها برای دیدن و مرور کردن انتخاب می‌شوند. عکس‌هایی که در این جلسه به شما نشان داده می‌شود، عکس‌های طبیعی و بدون روتوش هستند. هر عکسی که برای چاپ انتخاب شود، به طرز ماهرانه‌ای در اتاق تاریک دیجیتالی ما روتوش خواهد شد تا عکس‌های شما به آثار هنری بی‌نظیری تبدیل شود که شما از استودیو ما انتظار دارید. تکنيک‌هايي که برای روتوش پوست استفاده می‌شود عبارت است از: حذف جوش‌ها، حذف چروک‌ها، حذف نشانه‌های کشیدگی روی پوست، حذف خراش‌ها و آثار جراحت، حذف ورم‌ها، حذف برآمدگی‌هاي روي پوست، حذف گود افتادگی و کبودی زیر چشم‌ها و اصلاح خصوصیات ظاهری شما.

3

حریم خصوصی در آتلیه فیلم و عکس خورشید
ما به حریم خصوصی و مسائل شخصی شما کاملاً احترام می‌گذاریم و از عکس‌های شما با نهایت دقت و احترام مراقبت خواهیم کرد. ما حفظ حریم خصوصی شما را کاملاً تضمین می‌کنیم. به جز عکاس شما و احتمالاً دستیارانی که در صحنه به شما کمک می‌کنند، هیچ کس دیگری عکس‌های شما را بدون اجازه خودتان نخواهد دید. عکس‌های شما بدون رضایت کتبی خودتان به هیچ جایی فرستاده نخواهد شد. ما بسیار مفتخریم که بسیاری از مشتریانمان به ما اجازه داده‌اند که از عکس‌های بی‌نظیرشان در وب‌سایت و آلبوم‌هایمان استفاده کنیم و از این بابت از این عزیزان قدردانی می‌کنیم.

4

توصیه‌ها


  • آماده شدن برای عکاسی مدلینگ

شب قبل از جلسه عکاسی، خوب بخوابید. وقتی برای عکاسی می‌آیید لباس‌های تنگ نپوشید. آثار هر نوع کمربند یا قسمت‌هایی از لباس که حالت کشی داشته باشد، روی پوست شما باقی می‌ماند. بنابراین هنگام آمدن به استودیو یک لباس گشاد و راحت یا هر چیزی که روی پوست شما اثری به جا نگذارد، بپوشید. در مدت ۲۴ ساعت قبل از عکاسی، از خوردن غذاهای چرب و نوشیدن آب زیاد خودداری کنید.

  • توصیه‌هایی برای آرایش

اگر آرایشتان را خودتان انجام می‌دهید، شبیه به وقتی که به یک مهمانی شبانه می‌روید (یعنی اندکی غلیظ‌تر از حالت معمول) آرایش کنید. آرایش مو را هم قبل از آمدن به استودیو انجام دهید.

  • لباس‌های عکاسی مدلینگ و فشن در آتلیه فیلم و عکس خورشید

پیشنهاد همیشگی ما این است که برای عکس گرفتن، لباس‌های زیادی همراه خود داشته باشید. ما با ترکیب و هماهنگ کردن لباس‌های انتخابی شما، بهترین سبک را برای گرفتن عکس آماده می‌کنیم. توصیه می‌کنیم که انواع مختلفی از لباس‌ها مانند لباس‌های راحتی، لباس بیرون، شلوار و شلوارک‌های جین، تاپ و تیشرت‌های زیبا و مقدار زیادی جواهرات، زیورآلات و اقلام زینتی برای خانم‌ها با خود داشته باشید. ما در بین وسایل صحنه موجود در استودیو خود، مقداری لباس و اقلام زینتی داریم که برای عکس گرفتن می‌توانید از آن‌ها هم استفاده کنید، اما بیشتر لباس‌ها و وسایل مورد علاقه خود را باید خودتان بیاورید. لباس‌های خود را تمیز و اتو کنید و وقتی آماده رفتن به استودیو شدید، آنها را بسته بندی کنید. وسایل و لباس‌های خود را همراه با چوب لباسی در یک چمدان چرخ دار بیاورید. در اینجا کمد و جا لباسی برای استفاده شما تدارک دیده شده است.

5

  • انتخاب ژست در آتلیه فیلم و عکس خورشید

عکاسان ما با همکاری شما، حرکات و ژست‌هایی را برایتان انتخاب می‌کنند که بهترین حالت ممکن برای عکس شما ایجاد شود. اگر به عکس‌ خاصی علاقه دارید یا می‌خواهید شبیه آن را داشته باشید، همراه داشتن آن عکس کمک زیادی به ما می‌کند. پیشنهاد می‌کنیم که خودتان کمی جلوی آئینه، ژست‌های مورد علاقه‌تان را تمرین کنید و در مجلات مورد علاقه خود جستجو کنید تا آمادگی بیشتری برای انتخاب ژست داشته باشید. جستجو در اینترنت و همراه داشتن عکس‌ها و بریده مجلاتی که احتمالاً به آن علاقه دارید، به ما کمک می‌کند تا بتوانیم ژست‌ها و نوع عکسی که شما بیشتر می‌پسندید را بشناسیم. ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا عکسی مشابه با آنچه که دوست دارید برای شما بگیریم.