ترمیم و فتوشاپ عکس‌های قدیمی

اگر عکس‌هایی قدیمی از گذشته خودتان، والدین یا پدربزرگ و مادربزرگتان دارید ما می‌توانیم آن‌ها را به گنجینه‌ای زیبا تبدیل کنیم. ما در آتلیه فیلم و عکس خورشید با ارائه مشاوره رایگان به شما کمک می‌کنیم بهترین عکس‌های قدیمی را برای بازیابی انتخاب کنید؛ ما همچنین به شما کمک می‌کنیم عکس‌های پرتره‌ای طراحی کنید که برای استفاده در تکنیک ترکیب عکس‌ها نیز کاملاً مناسب باشند.

متخصصان بازیابی عکس ما در آتلیه فیلم و عکس خورشید، به طور معمول، برای ترمیم عکس‌های لک  گرفته، پاره شده، ترک خورده، محو شده و عکس‌هایی که در تماس با آب آسیب دیده‌اند، سبک‌های هنری قدیمی را با فن‌آوری دیجیتال ترکیب می‌کنند. هنرمندان باتجربه ما در زمینه بازیابی عکس، با استفاده از فن‌آوری دیجیتال، نه روی نسخه اصلی عکس شما، بلکه روی یک کپی دیجیتال از آن، کار می‌کنند. عکستان هر مشکلی که داشته باشد، ما آن را با استفاده از نرم‌افزارهای پیشرفته رفع می‌کنیم.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ترمیم و ادیت عکس‌های قدیمی، شرایط و امکانات موجود می‌توانید با شماره‌های ۳۶۲۷۱۵۶۲ (۰۳۱)۰۹۹۰۲۸۳۶۰۱۰ یا از طریق تلگرام ۰۹۹۰۲۸۳۶۰۱۰ و فرم مشاوره، تماس حاصل نمائید.

بازیابی در استودیوی ما


 ما تمام امور مربوط به بازیابی و بازسازی عکس را در استودیوی خود، انجام می‌دهیم.‌ عکس شما، در زمان ترمیم، هرگز از استودیوی ما خارج نشده و ما هرگز برای خدمات بازیابی، عکس‌هایتان را به جاهای دیگر نمی‌فرستیم. ترمیم عکس‌های اسلایدی یا چاپ تخت (دهه ۱۳۰۰ خورشیدی) که اغلب شبیه طراحی‌ها هستند، جزء کارهای مورد علاقه ما است. ۵ سال سابقه‌ای که در این حوزه داریم و همچنین گارانتی کیفیت و طول عمر محصولاتمان که همیشه رضایت مشتریان ما را به همراه دارد، باعث شده بخش زیادی از موفقیت کاری ما، حاصل وجود مشتریانی وفادار و نیز معرفی مشتریان جدید توسط ایشان باشد.

بازیابی عکس‌های رنگی، سیاه و سفید، سپیا و عکس‌های روتوش شده با رنگ روغن، جزء کارهای روزمره ما است. همچنین تاریخ عکس‌هایی که ما تاکنون روی آن‌ها کار کرده‌ایم از عکس‌هایی از دهه ۱۲۱۰ خورشیدی (داگرئوتیپ) تا عکس‌هایی که یک هفته پیش گرفته شده بود را در برمی‌گیرد.

ما در طول ۵ سال گذشته بسیاری از عکس‌ها و کارهای هنری را بازیابی، ترمیم و بازسازی نموده و به صورت نقره‌ای، سپیا و ژیکله چاپ کرده‌ایم، که شامل برخی آثار هنری اوریجینال نیز می‌شدند. ما علاوه بر تضمین کیفیت کارهایمان، دوام تمامی آن‌ها، از جمله دوام رنگ عکس‌ها، را نیز تضمین می‌کنیم. خدمات ما شامل طیف وسیعی از روش‌های ترمیم، بازسازی و چاپ است که سایر مراکز یا به طور معمول آن‌ها را ارائه نمی‌دهند و یا کیفیت کارشان بسیار پایین‌تر از کیفیت کار ما است.

آتلیه فیلم و عکس خورشید با در اختیار داشتن تیم طراحی کاملا حرفه ای در زمینه طراحی آلبوم ژورنال و با بهره‌گیری از نرم‌افزارهای اصلی گرافیکی در محیط پیکسل قصد بر این دارد که طراحی بسیار خاص و ویژه ای را به شما عکاسان عزیز ارائه دهد. این مجموعه كليه سفارشات عكاسي، اعم از طراحي عكس در هر سايز سفارشي شما و طراحي آلبوم‌هاي ديجيتال بنا به سايز مورد سفارش شما از سراسر ايران می‌پذیرد و عكس طراحي شده را نهايتا تا ۱۰ روز كاري تحویل می‌دهد.

استودیوی ما خدمات تعمیری زیر را ارائه می‌دهد:

  • بازیابی عکس‌هایی که به صورت جزئی یا شدید آسیب دید‌ه‌اند
  • رفع لک
  • تعمیر عکس‌های پاره شده یا ترک خورده
  • تعمیر عکس‌هایی که در تماس با آب آسیب دیده‌اند
  • رنگی کردن عکس‌های سیاه و سفید

در استودیوی ما کلیه سفارشات از سایر شهرستان‌ها نیز پذیرفته می‌شود.

بازیابی عکس‌های آسیب دیده

آیا شما هم عکس‌های قدیمی، پاره یا رنگ‌باخته دارید؟ ما با داشتن متخصصان ترمیم بسیار مجرب می‌توانیم تقریباً هرگونه آسیب وارده به عکس‌های مورد علاقه‌تان را تعمیر کنیم.

1

در عکس‌های فوق، عکس اصلی فرسوده و محو شده بود، که ما آن را به متخصص روتوش دیجیتالیمان دادیم و او نیز عکس را لک‌گیری کرده و با استفاده از راهنمایی‌های مشتری آن را رنگ‌آمیزی کرد. (شما می‌توانید عکس‌هایتان را به صورت چاپ شده یا فایل‌های دیجیتال به ما تحویل دهید). محصول نهایی یک عکس زیبا و قابل چاپ بر روی کرباس خواهد بود.

2

اگر شما هم جعبه‌ای پر از عکس‌های قدیمی یا حتی بریده روزنامه‌ها یا نقاشی‌های کودکی فرزندتان را دارید، بهتر است آن‌ها به ما بدهید تا این مجموعه‌های مورد علاقه‌تان را بازیابی و بازسازی کنیم.‌ شما در هر زمانی می‌توانید عکس‌ها و تصاویر مورد نظرتان را به استودیوی ما بیاورید تا بعد از بررسی آن‌ها به شما بگوییم که چه گزینه‌ای برایتان بهتر است.

بازیابی رنگ عکس‌های قدیمی با فتوشاپ

پیشرفت‌های تکنولوژیکی و رایانه‌ها تأثیر بسیاری بر صنعت عکاسی داشته‌اند. با وجود تکنولوژی امروزی می‌توان هرگونه عکسی را اسکن و دیجیتالی کرده و با استفاده نرم‌افزارهای پیشرفته بازیابی نمود. گزینه‌ها و ابزارهای رایانه‌ای موجود متخصصان را قادر ساخته تا در زمینه بازیابی، بهبود، تعمیر، روتوش، رنگی‌سازی و مونتاژ عکس‌ها به نتایج دقیق‌تری دست بیابند.

قبل و بعد

3

ما اهمیت حفظ تاریخچه خانوادگی‌تان برای نسل‌های آینده را درک کرده و می‌توانیم با ارائه باکیفیت‌ترین خدمات بهبود و بازیابی جهت تعمیر نگاتیو‌ها، عکس‌ها، داگرئوتیپ‌ها و اسلایدهای قدیمی‌تان، به شما در این زمینه کمک کنیم.

ما با کمک جدیدترین فن‌آوری‌های نرم‌افزاری و متخصصانی با استعداد و تخیل هنری مثال زدنی روی عکس‌ها و تصاویرتان کار می‌کنیم. تمام کار تعمیر تحت نظر یک عکاس حرفه‌ای بسیار مجرب انجام می‌شود که عشق سرشاری به عکاسی داشته و ترجیح می‌دهد هر زمان که امکان داشته باشد شخصاً روی تک تک پیکسل‌های عکس‌ها کار کند. ما سفارش‌های تعمیر عکس شما را با دقت تمام انجام داده و کاری با کیفیت بالا و قیمتی باور نکردنی به شما تحویل می‌دهیم، چرا که هدف ما جلب رضایت مشتری است.