آتلیه تخصصی عکس اسپرت دخترانه (زنانه) : ژست و فیگور

عکاسی اسپرت، سبک بسیار مشهوری در عکاسی است که در آن با گرفتن عکس‌هایی با ژست‌های طبیعی، اما منحصر به فرد از مدل، نمایی متفاوت از او، سبک زندگی، شخصیت و روابطش را نمایان می‌کنیم.
عکس‌هایی از این دست مانند عکس‌های معمول نیستند که از مدل خواسته می‌شود صاف بنشیند و به دوربین لبخند بزند. این عکس‌ها با تفکر و سلیقه خاصی گرفته می‌شوند و به نحوی ایجاد می‌شوند که پوستر زیبایی از شما و خانواده شما، مانند مدل‌های ویژه‌ی عکاسی تهیه شود.

جهت مشاهده از بخش عکاسی اسپرت آقایان به لینک روبرو مراجعه شود.(عکاسی اسپرت آقایان)

در عکاسی اسپرت، نهایت تجربه و مهارت عکاس، سلیقه‌ی خاص و ایده‌های خلاقانه عکاس اهمیت بسیاری دارد . این سبک عکاسی چیزی بسیار فراتر از انتظارات شما از یک عکاسی ساده و آسان با روتوش معمولی است.
در آتلیه فیلم و عکس خورشید، شما به وضوح متوجه تفاوت اساسی و قابل توجه عکاسی اسپرت توسط عکاسان حرفه‌ای با عکاسی معمولی و انواع دیگر عکس‌های آتلیه‌ای می‌شوید. علاوه بر این، شما با دیدن نتایج نهایی عکس‌های اسپرت خود، شگفت زده خواهید شد، چرا که این عکس‌ها تنها نمایی از ظاهر فیزیکی شما را نشان نمی‌دهند، بلکه سبک ویژه‌ی عکاسی، دیدی متفاوت از شخصیت درونی شما را آشکار می‌کنند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه عکاسی اسپرت خانم‌ها، شرایط و امکانات موجود می‌توانید با شماره‌های ۳۶۲۷۱۵۶۲ (۰۳۱) - ۰۹۹۰۲۸۳۶۰۱۰ یا از طریق تلگرام ۰۹۹۰۲۸۳۶۰۱۰ و فرم مشاوره، تماس حاصل نمائید.

1

پروسه عکاسی اسپرت در آتلیه فیلم و عکس خورشید


  • در اولین جلسه و صحبت با مسئولین آتلیه، شما با سبک عکاسی اسپرت ما آشنا خواهید شد و می‌توانید نمونه کارهای عکاسی اسپرت آتلیه ما را مشاهده کرده و شاهد تفاوت آشکار این عکس‌ها با عکس‌های معمولی باشید. مطمئنا شما فکر می‌کنید که قبلا نمونه این عکس‌ها را ندیده اید و شیفته این سبک عکاسی خواهید شد.
  • عکاسان ما در مورد این که چه چیزی را در مورد عکس دوست دارید و این که از چه چیز‌هایی بدتان می‌آید، از شما سوال می‌کنند تا بتوانند هم نظر و خواسته‌ی شما و هم نوع شخصیت شما را درک کنند و آن را در عکس نشان دهند.
  • در هنگام ادیت کردن، تمامی‌اشکالات برطرف می‌شود اما در هنگام انجام این کار عکس اولیه به کلی از بین نمی‌رود و در ادیت عکس، زیاده روی نمی‌شود چرا که در غیر این صورت عکس‌ها جلوه ای طبیعی نخواهند داشت. ادیت عکس تنها در حدی است که عکس جلوه‌ی زیبا و بی نقصی پیدا کند، اما با نگاه کردن به عکس ، کسی متوجه ادیت شدن آن نشود.

دو قانون مهم در عکاسی اسپرت

  1. قبل از عکاسی از شما خواسته می‌شود که اگر بهترین نمای بدن یا نیمرخ بهتر خود را می‌دانید به ما بگویید. اگر فکر می‌کنید نیمرخ چپ یا راست شما در عکس بهتر می‌افتد، به ما بگویید حتی اگر فکر می‌کنید که این تفاوت بسیار جزئی و ناچیز است، این موضوع اهمیت زیادی دارد.
  2. توصیه می‌کنیم در هنگام عکاسی آرایش و مدل موی شما در بهترین حالت ممکن و توسط شخص ماهری انجام شده باشد.

نکاتی که کارشناسان عکاسی اسپرت خانم، در آتلیه فیلم و عکس خورشید، در عکسبرداری از شما لحاظ می‌کنند

۱ - ما از نیمرخی که شما از چهره خود دوست دارید عکس می‌گیریم: بسیاری از افراد حتی برای گرفتن عکس پروفایل خود در فیس بوک به گرفتن عکس از نیمرخی که آن‌ها را بهتر نشان می‌دهد، اهمیت می‌دهند و این کاملا درست است. گرفتن عکس از زاویه ای که شما دوست دارید قطعا در نظر شما نسبت به عکسی که گرفته می‌شود، تاثیر بسیاری خواهد داشت

۲ - توصیه می‌کنیم در هنگام گرفتن عکس بدن خود را کمی ‌به عقب متمایل کنید: البته این موضوع به این معنا نیست که کاملا پایین تنه خود را به سمت جلو بگیرید و بالاتنه را به سمت عقب ببرید ولی بهتر است پای عقبی را صاف نگه دارید و وزن بدن خود را روی آن بیاندازید و پای جلویی کمی‌از زانو خم باشد.

۳ - عکاسان ما مراقب این موضوع هستند که بازوهای شما چاق به نظر نیاید. اگر بازوهای شما در عکس بزرگ بیافتند، ممکن است فکر کنید چاق به نظر می‌آیید. حتی خانم‌های لاغر نیز در صورتی که هنگام عکس گرفتن ژست خوبی نگیرند، متوجه این موضوع می‌شوند. عکاسان ما به این موضوع اهمیت می‌دهند و به طور مثال در صورتی که ژست شما به شکلی است که به سمت عقب و روی بازوی خود وزن آورده‌اید، از شما خواسته می‌شود کمی ‌دست‌ها را از بدن فاصله بدهید.

۴ - اصلاح زاویه فکی: در صورتی که زاویه فک شما به خوبی نمایان نیست، بنابراین عکاسان ما کمی‌ بالاتر از مدل قرار می‌گیرد و از مدل می‌خواهد که به پایین نگاه کند. از این زاویه نه تنها فرم صورت و خط فک بهتر نمایان می‌شود، بلکه کل بدن نیز لاغرتر و کشیده‌تر به نظر می‌آید. عکس خانم‌هایی که بدن آن‌ها انحناهای بیشتری دارد، در این حالت بسیار زیبا می‌شوند.

۵ - از شما خواسته می‌شود که کمی‌صورت خود را به جلو بگیرید: بهترین و زیباترین راه برای زیباتر جلوه دادن صورت و موها این است که کمی‌ صورت خود را به جلو بگیرید و اگر در حالت نشسته هستید، آن را به موازات زانو قرار دهید. این کار باعث می‌شود اولا گردن بلندتر به نظر بیاید و فرم چانه نیز زیباتر شود و در خانم‌ها موها کمی‌ دورتر از بدن، از سر شما به پایین سرازیر شوند و پرپشت‌تر به نظر بیایند.

۶ - در هنگام عکاسی، ما به شما کمک می‌کنیم بهترین ژست را بگیرید تا چیزهایی که می‌خواهید را نشان دهید یا برعکس آن چه دوست ندارید مخفی کنید.

آتلیه فیلم و عکس خورشید با در اختیار داشتن تیم طراحی کاملا حرفه ای در زمینه طراحی آلبوم ژورنال و با بهره‌گیری از نرم‌افزارهای اصلی گرافیکی در محیط پیکسل قصد بر این دارد که طراحی بسیار خاص و ویژه ای را به شما عکاسان عزیز ارائه دهد. این مجموعه كليه سفارشات عكاسي، اعم از طراحي عكس در هر سايز سفارشي شما و طراحي آلبوم‌هاي ديجيتال بنا به سايز مورد سفارش شما از سراسر ايران می‌پذیرد و عكس طراحي شده را نهايتا تا ۱۰ روز كاري تحویل می‌دهد.

نمونه‌های عکاسی اسپرت


خم شدن به سمت جلو و جلو گرفتن صورت باعث می‌شود زاویه فکی زیباتر به نظر بیاید و عکس بر روی صورت و چشم‌های شما متمرکز باشد:

2

شروع عکاسی با یک لبخند:

3

یک ترفند کوچک و ساده برای لاغرتر نشان دادن مدل: یکی از بازوها به سمت عقب، خم شدن به سمت جلو و عکس گرفتن عکاس کمی‌بالاتر از مدل برای نشان دادن زاویه فکی صورت:

4

عکس گرفتن از نیمرخ بهتر صورت :

5

قرار دادن وزن روی پای عقبی و خم کردن پای جلویی :

6

ژست‌های مخصوص خانم‌ها 


این قسمت از این پست ممکن است برای شما یا برخی از عکاسان بسیار مفید باشد. وقتی ایده‌های شما برای عکاسی به کار نیایند، الهام گرفتن از این ژست‌ها می‌تواند به کار شما بیاید. همچنین دانستن این موضوع بسیار مهم است که با کدام ژست بهترین ویژگی‌های مدل خود را می‌توانید نمایان کنید.

۱ - نگاه کردن از روی شانه– یک ژست ابتدایی و ساده

7

۲ - موقعیت دست‌ها را فراموش نکنید، دست‌ها نباید صاف و در حالتی خشن قرار بگیرند، حالت دست‌ها باید نرم و منعطف باشد و خود دست‌ها از نمای پشتی یا کناری در عکس قرار بگیرند.

8

۳ - می‌توان با استفاده از نمای دیاگونال(قطری)، یک افکت زیبا ایجاد کرد. همچنین استفاده از نمای سه بعدی نیز مفید است.

9

۴ - یک پوزیشن جذاب با نمای باز برای عکاسی، دراز کشیدن مدل روی زمین: عکاس بهتر است که در سطح زمین قرار گیرد و عکس را بگیرد.

10

۵ - در این حالت می‌تواند با نحوه قرارگیری دست‌ها بازی کنید – می‌توان دست‌ها را روی زمین قرار داد. این نما برای عکاسی در فضا‌های باز و در طبیعت و بین چمن و گل‌ها بسیار مناسب است.

11

۶ - این ژست عکاسی برای نشان دادن زیبایی اندام مدل، بسیار مناسب است: در این ژست عکس گرفتن، از موقعیت عکاس در محیط تیره‌تر و قرار گرفتن مدل در پس زمینه روشن تر، بهتر است.

12

۷ - یکی از ژست‌های ابتدایی و اصلی در عکاسی که خیره کننده است: در این حالت نیز بهتر است عکس را از سطح زمین بگیرد.

13

۸ - عکس گرفتن در حالت نشسته

14

۹ - دست‌ها در بالای سر قرار می‌گیرند و وزن بدن روی یک پا قرار داده می‌شود و پای دیگر در حالت آزاد است. این نوع عکس برای مدل‌های لاغرتر مناسب‌تر است.

15

۱۰ - ایده‌های گرفتن عکس تمام قد ناتمام هستند. این ژست را می‌توان برای شروع انتخاب کرد و حالت قرار گیری دست‌ها و پاها و بدن را تغییر داد:

16

۱۰ – این ژست تقریبا ریلکس به نظر می‌آید: به خاطر داشته باشید که نه فقط با کمر، بلکه با شانه، بازو یا ران نیز می‌توان به دیوار تکیه داد.

17