عکاسی صنعتی در آتلیه فیلم و عکس خورشید

عکاسی صنعتی را می‌توان به دلیل ثبت تصویر از اشیا بزرگی که گنجاندن آن‌ها در قاب مشکل است، چالش برانگیز دانست. این عکس‌ها معمولاً محصولات، تجهیزات، ماشین آلات، کارگران و شرکت‌ها را به تصویر می‌کشند. از آنجایی که چنین سوژه‌هایی به خودی خود چندان جذاب و چشم‌نواز نیستند، مسئولیت خلق بازتابی چشمگیر از این موضوعات به عکاس محول می‌شود تا عکسی را در معرض دید قرار دهد که چشم‌ها را به خود خیره کند.

ما در آتلیه فیلم و عکس خورشید از همکاری عکاسان مجربی بهره می‌گیریم که هزاران تصویر خارق العاده را در محیط‌های صنعتی خلق کرده‌اند. ما از گرد و غبار، بلندی یا کثیف شدن دست هایمان هراسی نداریم و هر دشواری را با رعایت اصول ایمنی به جان می‌خریم تا عکسی تمام عیار را در مقابل دیدگان مشتری و مخاطبین‌اش قرار دهیم.
قابل حمل و متحرک بودن تجهیزات، یکی از نقاط قوت آتلیه خورشید است که این امکان را برای ما فراهم می‌آورد تا عکس‌های با کیفیت دلخواه مشتری را در هر مکانی و در هر محیطی ثبت کنیم.
تمام عکس‌ها در دو رزولوشن (وضوح) بالا، مناسب برای چاپ، بروشور، کاتالوگ و نشانه، و رزولوشن پایین، مناسب برای بارگذاری و بارگیری سریع در وب سایت‌ها، فروشگاه‌های الکترونیک، رسانه‌های اجتماعی و خبرنامه‌های الکترونیک، تهیه می‌شوند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه عکاسی صنعتی، شرایط و امکانات موجود می توانید با شماره‌های ۳۶۲۷۱۵۶۲ (۰۳۱)۰۹۹۰۲۸۳۶۰۱۰ یا از طریق تلگرام ۰۹۹۰۲۸۳۶۰۱۰ و فرم مشاوره تماس حاصل نمائید.

[نمونه عکس‌های صنعتی در آتلیه فیلم و عکس خورشید]

عکاسی صنعتی در آتلیه فیلم و عکس خورشید


ما در آتلیه خورشید آماده ارائه خدمات عکاسی صنعتی به شرکت‌ها، نمایندگی‌های پیشرو و خلاق هستیم و عکس‌هایی جذاب را برای استفاده در کاتالوگ‌ها، تبلیغات و پروژه‌های توسعه محور در محیط مجازی و واقعی در اختیار مشتریان قرار می‌دهیم.

هدف ما تهیه تصاویری چشم‌نواز و در عین حال آگاهی دهنده و مناسب برای استفاده در بروشورها، استندهای نمایشگاهی و وب سایت‌ها است؛ ضمناً آمادگی آن را داریم تا عکس‌هایی را متناسب با دفترچه‌های راهنما یا آموزشی کنونی شما تهیه کنیم.

آتلیه فیلم و عکس خورشید با در اختیار داشتن تیم طراحی کاملا حرفه ای در زمینه طراحی آلبوم ژورنال و با بهره‌گیری از نرم‌افزارهای اصلی گرافیکی در محیط پیکسل قصد بر این دارد که طراحی بسیار خاص و ویژه ای را به شما عکاسان عزیز ارائه دهد. این مجموعه كليه سفارشات عكاسي، اعم از طراحي عكس در هر سايز سفارشي شما و طراحي آلبوم‌هاي ديجيتال بنا به سايز مورد سفارش شما از سراسر ايران می‌پذیرد و عكس طراحي شده را نهايتا تا ۱۰ روز كاري تحویل می‌دهد.

استودیویی در کارخانه شما

شیوه عملکرد ماشین آلات در عکاسی صنعتی توضیح داده می‌شود. نور و دیگر ویژگی‌های عکس را می‌توان به نحو مناسبی تعدیل کرد تا خصوصیات تجهیزات و ناحیه‌های گوناگون را بهتر به نمایش بگذارد.

ما تمامی تجربه خود در زمینه ویرایش و روتوش تصویر را در اختیار مشتریان قرار می‌دهیم و عکاسانی دارای تخصص در زمینه مدیریت رنگ و چاپ مجدد با کیفیت بالا را به صحنه عکاسی می‌فرستیم.

2

عکاسی در محیط کار

ما در محیط‌های شلوغ و نامنظم، بدون مختل کردن فرایند کار یا نورپردازی اضافی عکاسی از واحد صنعتی و ماشین آلات را انجام می‌دهیم.

خدمات عکاسی صنعتی و کارخانه‌ای ما، تمام جنبه‌های تشکیلات شما، از ثبت فرایندهای تولید تا کارکنان و فراورده‌ها، را پوشش می‌دهد.

3

مزایای سپردن پروژه عکاسی به آتلیه خورشید


  • خلق تصاویر خلاقانه مورد نیاز: ما برای خلق بهترین تصاویر دوشادوش طراحان و آژانس‌های گوناگون فعالیت می‌کنیم.
  • حداقل مزاحمت و ایجاد وقفه در کار: عکس‌ها در ساعات کاری یا پس از اتمام روز کاری گرفته می‌شود. ما با رضایت، در قلب یک کارخانه شلوغ کار می‌کنیم و سر راه قرار نمی‌گیریم. اگرچه امکان استفاده از نورپردازی تخصصی وجود دارد، اما غالباً ضرورتی برای این کار نخواهد بود و مهارت عکاس باتجربه حرف اول را می‌زند.
  • عکاسی صنعتی: ما تجهیزات تخصصی استودیو را در کارخانه نصب می‌کنیم تا بتوانیم عکاسی را در محل انجام دهیم.
  • روتوش تصویر: در صورت لزوم روتوش حرفه‌ای تصویر، با استفاده از نرم افزار فوتوشاپ انجام می‌شود.
  • خدمات ویژه: زمان کافی برای تکمیل پروژه عکاسی از محصولات بزرگ یا منحصر به فرد، اختصاص داده می‌شود.
  • تصاویری با جزییات کامل: عکاسی تخصصی ماکرو برای تهیه عکس‌های وب‌سایت‌ها یا استندهای نمایشگاهی ارائه می‌شود.
  • صورت‌ حساب روشن و بدون ابهام: تمام هزینه‌ها به روشنی در صورت حساب ذکر می‌شود.
  • سرعت: عکس‌ها معمولاً روز بعد از عکاسی آماده می‌شود.
  • سهولت کاربرد عکس‌ها: عکس‌ها در فرمت و اندازه دقیق، متناسب با خواسته شما تهیه می‌شود تا بتوانید به راحتی از آن‌ها برای چاپ یا بارگذاری در سایت استفاده کنید.
  • چاپ هنری با کیفیت بالا در اندازه بزرگ: مشتریان در صورت تمایل می‌توانند عکس‌ها را در قطع بزرگ برای دفترها، سالن‌های گردهمایی و سرسراها سفارش دهند.

زاویه‌های نامتعارف

آتلیه فیلم و عکس خورشید مجموعه بزرگی از تجهیزات عکاسی و دوربین‌های حرفه‌ای را برای خلق تصاویری منحصر به فرد در اختیار دارد که عکاسی از فضاهای تنگ و با دسترسی دشوار را ممکن می‌سازد.

عکاسی ماکرو و بسته

عکاسی ماکرو تخصصی و علمی، ویژه مهندسین و طراحان است. تمام قاب تصویر با عکس‌هایی با وضوح بالا از منظره‌ای به بزرگی تنها چند میلی متر پر می‌شود. این تکنیک هم در استودیو و هم در محل در دسترس است.

4

عکس‌های خلاقانه‌ی بزرگ، برای تبلیغات و نمایش

عکس‌های ما از ماشین آلات و تجهیزات به هیچ عنوان کسل کننده و ملال‌آور نیستند. ما مجموعه‌ای بزرگ از عکس‌های خیره کننده را در اختیارتان قرار می‌دهیم که بخش‌های مهم محصولات یا فعالیت‌های تجاری‌تان را به نمایش می‌گذارد.

ما می‌توانیم تصاویر گرفته شده را با کیفیت بالا در قطع A0 برای کاربردهای نمایشگاهی و تزیینی روی کاغذ بدون اسید چاپ کنیم تا امکان استفاده از آن‌ها در استندهای نمایشگاهی یا بنرها وجود داشته باشد.

در صورت لزوم امکان گرفتن عکس‌هایی با وضوح فوق العاده بالا نیز وجود دارد. به علاوه می‌توانید چاپ عکس‌های هنری بزرگ با کیفیت بالا را نیز به ما بسپارید تا بتوانید دیوارهای سرسراها و سالن‌های گردهمایی را به نحوی هدفمند و جالب توجه مزین به تصاویری از فعالیت‌های خود کنید.

5