عکس پروفایل شبکه های اجتماعی در آتلیه فیلم و عکس خورشید در اصفهان

عکس پروفایل مورد نیاز برای یک وب‌سایت را می‌بایست به صورت حرفه‌ای تهیه کنید، خصوصاً اگر می‌خواهید به چشم بیایید و نشان دهید که اهداف کاری دارید و قصدتان چیزی جز کسب و کار نیست. آتلیه فیلم و عکس خورشید به شما  برای گرفتن یک عکس حرفه‌ای و باکیفیت که شما را به بهترین شکل نشان دهد، کمک می کند. هدف اصلی ما در عکس‌هایی که برای پروفایل حرفه‌ایتان می‌گیریم این است که نشان دهیم چقدر صمیمی هستید و ملاقات و کار کردن با شما چقدر راحت است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه عکس پروفایل در آتلیه فیلم و عکس خورشید، شرایط و امکانات موجود، می‌توانید با شماره‌های ۳۶۲۷۱۵۶۲ (۰۳۱)۰۹۹۰۲۸۳۶۰۱۰ یا از طریق تلگرام ۰۹۹۰۲۸۳۶۰۱۰ و فرم مشاوره تماس حاصل نمائید.

1

در عصر شبکه‌های اجتماعی، عکسی که به شکلی حرفه‌ای و با کیفیتی برتر گرفته شده است، می‌تواند توجه همه را به شما جلب کند. یک عکس می‌تواند بیانگر  خصوصیات یک شخص باشد؛ می‌تواند شخصیت صاحب آن را به تصویر کشیده و دیگران را گرد او جمع کند؛ می‌تواند الهام‌بخش بوده و همه را مجذوب کند. عکس‌هایی که ما در آتلیه فیلم و عکس خورشید می‌گیریم، خود گویای کیفیت کار ما هستند. حال اجازه بدهید تا فرایند گرفتن یک عکس باکیفیت که باعث دیده شدن شما می‌شود را برایتان تشریح کنیم.

جلسه عکاسی


ما در آتلیه فیلم و عکس خورشید، مشتریان بسیاری با سبک زندگی و حرفه‌های مختلف داریم که برای بروز کردن عکس پروفایلشان در وب‌سایت‌های مختلف اجتماعی از استودیوی ما وقت می‌گیرند. مشتریان ما از ما می‌خواهند عکس‌هایی که می‌گیریم ایشان را به بهترین وجه نشان داده، متمایز باشند و به نوعی بیانگر خصوصیات ارزشمندشان باشند. آن‌ها می‌خواهند که عکسشان باعث برتری ایشان نسبت به کاربران مشابه وب‌سایت مورد نظرشان شود.

جلسات عکاسی ما سریع و بی‌دردسر بوده و به طور متوسط ۱ تا ۵/۱ ساعت طول می‌کشند. در طول این زمان تیپ‌های مختلف (عموماً ۲ تا ۳ دست لباس عوض می‌شود) و ژست‌های متنوعی تست می‌شوند، چرا که به نظر ما بهتر است ظاهر شخص از طریق عکس‌های مختلف آزمایش شود؛ گاهی اوقات یک عکس بهتر از سایر عکس‌ها پیامی که مشتری می‌خواهد را به بیننده منتقل می‌کند.

آتلیه فیلم و عکس خورشید با در اختیار داشتن تیم طراحی کاملا حرفه ای در زمینه طراحی آلبوم ژورنال و با بهره‌گیری از نرم‌افزارهای اصلی گرافیکی در محیط پیکسل قصد بر این دارد که طراحی بسیار خاص و ویژه ای را به شما عکاسان عزیز ارائه دهد. این مجموعه كليه سفارشات عكاسي، اعم از طراحي عكس در هر سايز سفارشي شما و طراحي آلبوم‌هاي ديجيتال بنا به سايز مورد سفارش شما از سراسر ايران می‌پذیرد و عكس طراحي شده را نهايتا تا ۱۰ روز كاري تحویل می‌دهد.

4

ما با خوشحالی با شما همکاری کرده و آن عکسی که با بهینه‌سازی پروفایلتان باعث می‌شود توسط همه دیده شوید را برایتان می‌گیریم. ما با کمال میل به شما کمک خواهیم کرد تا در عرصه رقابت یک پله بالاتر از دیگران قرار بگیرید.

نکات و اصولی که می‌بایست در زمان عکسبرداری و بعد از آن در نظر داشته باشید تا بتوانید عکس‌ مناسبی را برای بهینه‌سازی پروفایلتان انتخاب کنید عبارتند از:

۱- برای گرفتن عکس لباس مناسب و شیک بپوشید. پوشیدن لباس مناسب کیفیت عکس را به شدت بالا می‌برد. رنگی بپوشید که فکر می‌کنید بیشتر از همه به شما می‌آید. رنگ‌های روشن توجه بیننده را جلب می‌کنند.

۲- حتماً به موهایتان حالت و استایل مناسبی بدهید. اگر می‌خواهید برای گرفتن یک عکس حرفه‌ای هزینه کنید بهتر است موهایتان را هم یک حرفه‌ای آرایش کند.

۳- ژست‌های متعددی بگیرید.

۴- با عکاس صمیمی شوید. از او بخواهید برای گرفتن بهترین عکس ممکن به شما کمک کند. در غیر این صورت بهتر است به تخصصش اعتماد کنید.

۴- لبخند فراموش نشود.

۵- مستقیم به دوربین نگاه کنید. به یاد داشته باشید، دوربین عمدتاً روی چشم‌هایتان فوکوس می‌کند. چشم‌ها پنجره‌ای به روح انسان بوده و گویای حقایق بسیاری در مورد شخص هستند.

۷- برای پروفایلتان از عکسی از خودتان استفاده کنید، نه یک جسم. در عکستان هیچ‌گونه وسایل صحنه یا دکوری نباشد؛ وسایل صحنه ذهن بیننده را از موضوع اصلی عکس که شما هستید، دور می‌کنند.

۸- عکسی با کیفیت تصویر بالا انتخاب کنید که با یک دوربین با کیفیت حرفه‌ای یا خوب و ترجیحاً با کمک تجهیزات استودیو گرفته شده باشد.

۹- عکس باید تک نفره باشد؛ عکس دیگران از آن حذف نشده باشد؛ و تنها شما را نشان دهد. پس‌زمینه نیز نباید حواس بیننده را پرت کند، معمولاً پس‌زمینه سفید، خاکستری یا سیاه مناسب است. نهایتاً می‌توانید هر یک از این پس‌زمینه‌ها را امتحان کرده و خودتان بهترین را انتخاب کنید.

۱۰- از عکسی استفاده کنید که اخیراً گرفته شده. کسی که برای اولین بار ملاقاتتان می‌کند باید بتواند از روی عکس پروفایلتان شما را شناسایی کند؛ استفاده از یک عکس به‌روز کار آن‌ها را راحت می‌کند.

۱۱- حتماً اندازه عکستان را مطابق مشخصات تعیین شده توسط وب‌سایت (معمولاً بین ۲۰۰× ۲۰۰ تا ۵۰۰ × ۵۰۰ پیکسل) تهیه کنید. می‌توانید در این زمینه از عکاستان کمک بخواهید.

۱۲- هرگز از یک عکس تار (خیلی کوچک یا با رزولوشن پایین) استفاده نکنید. عکس حتماً باید کاملاً واضح باشد.

اندازه عکس


عموماً وب‌سایت‌ها عکسی با نسبت ۱:۱ (یک عکس مربعی: ۴۰۰ × ۴۰۰ پیکسل) از شما می‌خواهند. عکسی به این اندازه خیلی کوچک است و باید بیشتر صورت شخص را نشان دهد (حدود دو سوم عکس). لازم نیست در عکسی که در وب‌سایت نشان داده می‌شود سرتان حتماً در مرکز تصویر قرار بگیرد. شما می‌توانید برای هرچه جذاب‌تر شدن عکستان حاشیه‌های آن را هر طوری خواستید کم و زیاد کنید. توصیه می‌شود در عکسی که برای پروفایلتان انتخاب می‌کنید هیچ مقداری از صورتتان را حذف نکنید، و بهتر است تمام سر در عکس دیده شود.

پیشنهاد


به خانم‌ها توصیه می‌شود برای عکس زیاد آرایش نکنند، زیرا آرایش زیاد در عکس نهایی زیاد مناسب نیست. توصیه می‌کنیم خانم‌ها تنها کمی از آرایش روزانه‌شان غلیظ‌تر آرایش کنند، مثلاً از ریمل، خط‌چشم تیره‌تر و بیشتری استفاده کنند. موها هم باید مرتب و آراسته باشند، اما نباید بیش از حد آرایش شوند؛ قرار است این عکس‌ها علاوه بر نشان دادن ظاهر حرفه‌ایتان، شما را آن‌گونه به تصویر بکشند که معمولاً در اولین ملاقات دیده می‌شوید. لباس‌های پر زرق و برق نپوشید. از حداقلِ جواهر و زیورآلات ممکن استفاده کنید. عکس ترجیحاً باید رنگی باشد، زیرا عکس رنگی بین عکس‌های سیاه و سفید بیشتر به چشم می‌آید، البته، در بعضی موارد یک عکس سیاه و سفید تأثیر بیشتری دارد. در عکس نهایی باید ظاهرتان شبیه به خودتان باشد، البته کمی بهتر.

اشتباهات


یکی از اشتباهاتی که معمولاً افراد در انتخاب عکس پروفایلشان مرتکب می‌شوند این است که از یک عکس نامناسب برای معرفی خود استفاده می‌کنند، مثل عکسی که از یک عکس عروسی یا عکس‌های سایر مناسبت‌ها جدا کرده‌اند.

هر چند که این عکس‌ها توسط افراد متخصص گرفته شده‌اند اما برای پروفایل مناسب نیستند. همچنین از استفاده از عکس‌هایی که در نور کم، و مثل عکس‌های بازداشتی‌ها، در کنار دیوار و باعجله گرفته می‌شوند نیز خودداری کنید.

به علاوه، نباید از عکس‌های نامناسبی که هیچ ربطی به خودتان یا حوزه‌ کاریتان ندارد، استفاده کنید. استفاده از چنین عکس‌هایی باعث می‌شوند که پروفایلتان نادیده گرفته شده و اکثر فرصت‌های بالقوه را فوراً از دست بدهید.‌