عکاسی از محصولات در آتلیه فیلم و عکس خورشید

عکاسی از محصولات، شاخه‌ای از عکاسی تجاری است که به ارائه تصویری دقیق و در عین حال جذاب از محصولات می‌پردازد. عکاسی از محصولات عمدتاً در بروشورها و کاتالوگ‌های محصولات کاربرد دارد و از شماری از تصاویر ثبت شده نیز در تبلیغات و آگهی‌های تجاری استفاده می‌شود.

ما در آتلیه فیلم و عکس خورشید اصفهان، به پشتوانه تجربه خود در عکاسی از محصولات، دقیقاً از شیوه صحیح این نوع عکاسی آگاهی داریم. گفتگو با مشتریان و درک دقیق خواسته‌های آنان، تضمین کننده برآورده شدن اهداف مشتریان است. ما پس از آگاهی از خصوصیات و ویژگی‌های منحصر به فرد مد نظر مشتریان، نهایت سعی خود را به کار می‌بندیم تا عکس‌هایی مطلوب را از طریق مشورت و تبادل نظر مستمر در طول پروژه خلق کنیم. بنابراین عکس‌های نهایی با کیفیت و باریک بینی فوق‌العاده، تصویری در خور توجه و مناسب از محصولات را به معرض نمایش می‌گذارد که می‌توان از آن‌ها برای اهداف خاص و درج در سایت‌ یا بروشورهای چاپی بهره گرفت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه عکاسی محصولات، شرایط و امکانات موجود، می توانید با شماره‌های ۳۶۲۷۱۵۶۲ (۰۳۱) - ۰۹۱۳۳۲۵۳۸۴۵ - ۰۹۱۳۳۲۷۷۷۳۹  یا از طریق تلگرام و فرم مشاوره تماس حاصل نمائید.

عکاسی از محصولات در آتلیه فیلم و عکس خورشید


 1

دسترسی به استودیو عکاسی از محصولات و آتلیه فیلم و عکس خورشید، بسیار آسان است و با استفاده از وسایل نقلیه عمومی و خودرو شخصی، به راحتی می‌توانید خود را از مسیرهای اصلی به آتلیه ما واقع در قلب اصفهان برسانید. موقعیت جغرافیایی و مکانی خاص ما، تحویل یا بارگیری محصولات را تسهیل می‌کند. مراجعین ما را طیف گسترده‌ای از تولیدکنندگان و افراد از قبیل شرکت‌های تولید کننده فراورده‌های آرایشی و بهداشتی، تاجران الکترونیک، فروشگاه‌ها و بوتیک‌های گوناگون، کارآفرینان و هنرمندان مستقل تشکیل می‌دهند. مشتریان نمونه‌های متعددی از فراورده‌های خود را در اختیار ما قرار می‌دهند و از ما می‌خواهند تا از اقلامی نظیر لوازم آرایش، جواهرات، کفش و پوشاک و فراورده‌های دست‌ساز و بدیع، تابلوهای نقاشی و در اصل از هر آنچه در تصورتان می‌گنجد در شکل‌ها و اندازه‌های گوناگون، البته در محدوده مشخص، عکس بگیریم. البته عکاسی در محل نیز با پرداخت هزینه‌های مرتبط ممکن است؛ برای مثال در مواردی که محصولاتی مانند مبلمان، دستگاه‌های باشگاهی، ماشین آلات سنگین یا کالاهایی را که نیاز به مونتاژ دارند، نمی‌توان به دلیل اندازه یا وزن قابل توجهشان به آتلیه آورد، عکاسان با تمام تجهیزات لازم به محل مورد نظر فرستاده می‌شوند.

2

ما از همکاری مستمر ویرایشگران باتجربه‌ای بهره می‌گیریم که بر مراحل پس از عکسبرداری نظارت می‌کنند تا در نهایت بازتابی دقیق و چشم نواز از محصول خلق شود. همکاران ویرایشگر ما، به جزییات توجه می‌کنند و نهایت دقت را در مراحل پس از تولید به کار می‌بندند تا عکس نهایی جلوه‌ای راستین از کالای عکاسی شده باشد. این هنرمندان با استفاده از نرم‌افزار فوتوشاپ، هر گونه تغییر لازم از قبیل حذف بخش‌هایی از عکس، اشباع و میزان‌سازی رنگ و زدودن گرد و غبار، خراش یا هر گونه آثار ناخوشایند را انجام می‌دهند. در محل حاضر بودن ویرایشگران، این اطمینان خاطر را ایجاد می‌کند که هر گونه تغییر، دستکاری و تنظیم عکس در آخرین لحظه بر اساس درخواست مشتری امکان پذیر است. عکس(های) نهایی پس از تایید مشتری ظرف چند روز برای وی ارسال می‌شود. البته ما همواره آماده هستیم تا در صورت تمایل مشتری در اسرع وقت و با صرف کمترین زمان ممکن، عکس‌ها را نهایی کنیم. در هر حال خوش قول بودن یکی از سرلوحه‌های کار ماست.

آتلیه فیلم و عکس خورشید با در اختیار داشتن تیم طراحی کاملا حرفه ای در زمینه طراحی آلبوم ژورنال و با بهره‌گیری از نرم‌افزارهای اصلی گرافیکی در محیط پیکسل قصد بر این دارد که طراحی بسیار خاص و ویژه ای را به شما عکاسان عزیز ارائه دهد. این مجموعه كليه سفارشات عكاسي، اعم از طراحي عكس در هر سايز سفارشي شما و طراحي آلبوم‌هاي ديجيتال بنا به سايز مورد سفارش شما از سراسر ايران می‌پذیرد و عكس طراحي شده را نهايتا تا ۱۰ روز كاري تحویل می‌دهد.

تجهیزات

آتلیه خورشید از تمامی تجهیزات لازم برای گرفتن عکس‌هایی با کیفیت بالا برخوردار است. تجهیزات موجود در آتلیه ما، شامل دستگاه‌های نوری و نور چشمک زن با چتر انعکاسی، جعبه نرم، وسایل توزیع یکنواخت نور و در صورت لزوم، پرده پشت صحنه، می‌شود. به علاوه آتلیه خورشید مجهز به دوربین‌های حرفه‌ای گوناگون و مجموعه‌ای از لنزهای تخصصی است که دستیابی به عکس‌های دلخواه مشتری را میسر می‌سازد. هر پروژه عکاسی از نظر نورپردازی و لوازم صحنه به تجهیزات خاصی نیاز دارد تا بهترین عکس ممکن خلق شود. به همین دلیل هزینه متعارف آماده‌سازی برای هر گروه از محصولات، در نظر گرفته می‌شود.

3

نور

آخرین و مهم‌ترین عامل و تجهیزات ضروری برای ثبت کردن بهترین عکس ممکن از محصول، نور و نورهای چشمک‌زن است. نورپردازی مناسب و وسایل صحنه حرفه‌ای مانند چتر استودیو و به ویژه سطوح سفید مسطح از اجزا ضروری و لاینفک، گرفتن تصویری شفاف، واضح و با نور مناسب محسوب می‌شود. ما پیش از عکاسی و پس از تکمیل نورپردازی و تنظیم صحنه، دوربین‌ها را مجددً کالیبره می‌کنیم تا مطمئن شویم که هیچ رنگی بر عکس‌های نهایی سایه نمی‌افکند. به‌علاوه نمایشگرهای ویرایش تصویر، برای حفظ رنگ درست در جریان عکاسی از محصولات، با استفاده از ابزار کالیبراسیون مخصوص، کالیبره می‌شوند. این جریان تصحیح رنگ از طریق کالیبراسیون رنگ، باعث می‌شود رنگ، بافت و الگوی محصول نمود و بازتابی مناسب از محصول اصلی باشد. نقش نور به ویژه در موارد عکاسی از فراورده‌های آرایشی، جواهرات، پوشاک، مبلمان و آثار هنری اهمیت بیشتری می‌یابد.

4

عکاسی از محصولات بزرگ

ما در عکاسی از محصولات حجیمی مانند ماشین‌های بزرگ، دستگاه‌های ورزشی یا محصولات به نمایش گذاشته شده روی مدل‌ها/مانکن‌ها از قبیل جواهرات، زینت آلات و پوشاک دارای ابعاد بزرگ، از یکی از پرده‌های پشت صحنه، معمولاً پرده سفید رنگ، سیاه یا خاکستری استفاده می‌کنیم.

همان طور که پیش از این اشاره شد، آتلیه خورشید وسایل گوناگونی مانند مانکن، پایه و قالب و همچنین مجموعه‌ای از وسایل زینتی را برای به تصویر کشیدن فراورده‌های شما در اختیار دارد. این وسایل را می‌توان برای عکاسی از محصولاتی مانند پوشاک، جواهرات و زیورآلات به کار برد. اگرچه مشتری می‌تواند با پرداخت هزینه بیشتر از مدل‌های زنده برای به نمایش گذاشتن محصولات خاص خود بهره بگیرد. برای مثال شرکت‌های تولید کننده فراورده‌های آرایشی بهداشتی، غالباً درخواست می‌کنند تا برای جذاب‌تر و جلوه یافتن محصولات، از مدل‌های زنده عکاسی شود و رنگ سایه چشم یا بافت کرم، بهتر به چشم بیاید. توصیه ما نیز به این قبیل شرکت‌ها، بهره‌گیری از مدل‌های زنده است.

5

اهداف آتلیه فیلم و عکس خورشید


ما همواره نهایت دقت و تلاش خود را به کار می‌بندیم تا عکس نهایی مایه افتخار آتلیه‌ باشد. بنابراین می‌توانید عکاسی از محصولات خود را، چه کوچک، چه بزرگ، به ما بسپارید. هدف نهایی ما مطرح شدن به عنوان شاخص‌ترین استودیو در زمینه عکاسی از محصولات و تبدیل شدن به نخستین انتخاب هر مشتری است. برنامه ما برای محقق شدن این هدف، برقراری ارتباطی شفاف، دوستانه و حرفه‌ای با مشتریان، پیاده‌سازی درخواست‌های آنان و تحویل سریع تصاویری با کیفیت عالی است. عکس‌ها، زیبایی چشمگیر خواهند داشت و بازتابی واقعی از محصولات ارائه شده خواهند بود. بنابراین اگر می‌خواهید عکاسی از محصولاتتان به بهترین وجه انجام شود، ما منتظر تماس شما هستیم.

6