آتلیه تخصصی عکس اسپرت آقایان (مردانه): ژست و فیگور

R65A1355

قبل از آنکه ژست مناسب يک خانم يا يک آقا را تنظيم کنيد، ابتدا بايد هدف هرکدام را از ژست گرفتن بدانيد. وقتی که یک مرد می‌خواهد بهترین حالت خود را نمایش دهد، به زیبا و بامزه بودن، یا نشان دادن اندام کمر باریک خود فکر نمی‌کند، بلکه یک مرد می‌خواهد قوی، خوش هیکل و قد بلند به نظر برسد و در عین حال، ظاهر خونسرد، مطمئن و با اعتماد به نفس بالا داشته باشد.

اگر شما یک قهرمان پرورش اندام یا یک ورزشکار حرفه‌ای هستید و یا فقط دوست دارید خوش‌اندام و خوش‌تیپ به نظر برسید، کارشناسان عکاسی اسپرت آقایان در آتلیه فیلم و عکس خورشید در اصفهان، می‌توانند بهترین حالت‌های شما را در قالب عکس ثبت کنند. اگر قبلاً تجربه گرفتن عکس‌های حرفه‌ای را نداشته‌اید، اصلاً نگران نباشید. تخصص ما با بیش از ۷ سال تجربه در زمینه عکاسی اسپرت آقایان، تنظیم بهترین ژست‌ها برای برجسته کردن فیزیک بدنی شما و ثبت تصاویری است که همواره به آن‌ها افتخار کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه عکاسی اسپرت آقایان، شرایط و امکانات موجود می‌توانید با شماره‌های ۳۶۲۷۱۵۶۲ (۰۳۱) - ۰۹۹۰۲۸۳۶۰۱۰ یا از طریق تلگرام ۰۹۹۰۲۸۳۶۰۱۰ و فرم مشاوره، تماس حاصل نمائید.

نمونه عکس‌های اسپرت آقایان در آتلیه فیلم و عکس خورشید

پروسه عکاسی اسپرت آقایان در آتلیه فیلم و عکس خورشید


 هنگام تنظیم ژست یک خانم برای عکس گرفتن، معمولاً بیشتر روی برجسته کردن خمیدگی‌ها و انحناها تأکید می‌شود، اما در مورد ژست آقایان کاملاً برعکس است. برای بدن آقایان، انحنا و خمیدگی مفهومی ندارد، بلکه زاویه‌ها و نمادهای قوی بودن اهمیت پیدا می‌کند. در عکس آقایان، بدن باید به شکل V به نظر برسد و خط فک برجسته باشد. ما در عکاسی اسپرت آقایان در گرفتن عکس‌ از بدن قوی و ظاهر زیباي شما تخصص داریم. در آتلیه فیلم و عکس خورشید بیش از ۷ سال در زمینه عکاسی اسپرت کار شده است، بنابراین استودیوي عکاسی ما به گونه‌ای طراحی شده است تا فضایی راحت، آرامش بخش و همه چیز تمام برای عکاسی اسپرت آقایان فراهم کند.

وسایل صحنه – ما در استودیو خود، وسایل کمکی داریم تا بتوانیم انواع مختلفی از ژست‌ها را برای شما تنظیم کنیم. شما هم می‌توانید وسایل و متعلقات خود را برای ثبت عکس‌های شخصی به همراه بیاورید.

چه لباسی باید پوشید؟- می‌توانید هر لباسی را که می‌خواهید بپوشید، اما بهتر است لباستان به گونه‌ای باشد که فیزیک بدن شما دیده شود، نه آنکه پوشانده شود. یک شلوار جین و یک تیشرت ساده تنگ، همیشه برای عکس اسپرت مناسب است. لباس ورزشکارها باید تنگ باشد تا بدن آن‌ها به بهترین شکل نمایان شود. اغلب مراجعین ما ترکیبی از لباس‌ها و تیپ‌های مختلف به تن دارند، به هر حال این کاملاً به خود شما بستگی دارد و اینکه در آن روز با چه لباسی احساس راحتی می‌کنید.

زمان– برای هر جلسه عکسبرداری، شما ۴۰ دقیقه، ۹۰ دقیقه یا دو ساعت وقت دارید تا در استودیو و در جلوی دوربین باشید. در روز عکسبرداری، قبل از آنکه به استودیو بروید ابتدا با شما در مورد سبک عکس‌هایی که بیشتر می‌پسندید، گفتگو می‌کنیم تا مشخص شود که کدام استودیو با چه نوع تجهیزاتی برای عکس‌های مورد نظر شما مناسب‌تر است.

ژست‌ها– در زمان عکس گرفتن، ما همه راهنمایی‌های لازم در مورد ژست گرفتن را به شما ارائه خواهیم داد و اصلاً نیازی نیست که شما خودتان ژستی بگیرید. ما بهترین زاویه‌ها و ژست‌هایی که با شکل بدن شما همخوانی داشته باشد را برایتان تنظیم می‌کنیم و دقیقاً به شما می‌گوییم که دست‌ها، پاها و حتی حالت صورت خود را چگونه بگیرید. البته اگر شما پیشنهاد یا ایده‌ای در مورد ژست خودتان دارید و دوست دارید آن را امتحان کنید، ما نیز از ان استقبال می‌کنیم.

هر چند این کار واقعاً آسان و سرگرم کننده است اما خیلی از ژست‌ها نیاز به کشیدن یا محکم گرفتن بدن دارند، بنابراین ممکن است در پایان کار عکسبرداری،  مانند وقتی که کار نیمه سنگینی را انجام داده‌اید، احساس خستگی کنید.

اغلب افرادی که عکس‌های آن‌ها در گالری ما وجود دارد، مشتریان قبلی ما هستند که لطف کرده‌اند و به ما اجازه داده‌اند که عکس‌هایشان را به مشتریان جدید نشان دهیم (ما هرگز بدون اخذ رضایت کتبی، عکس مشتریان را برای کارهای دیگر استفاده نمی‌کنیم).

اگر شما مطمئن نیستید که چه نوع وسایل و تجهیزات ژست گرفتن برایتان بهتر است، ما با کمال میل شما را در این مورد راهنمایی می‌کنیم. اگر ما بدانیم که سبک مورد علاقه شما چیست، دوست دارید کدام قسمت‌های بدنتان در عکس برجسته شود (و کدام قسمت‌ها را دوست ندارید که نشان داده شود)، می‌توانیم پیشنهادات و راهنمایی‌های لازم در مورد اینکه کدام مجموعه از وسایل صحنه برای گرفتن عکس‌های دلخواه شما مناسب‌تر است را ارائه کنیم.

آتلیه فیلم و عکس خورشید با در اختیار داشتن تیم طراحی کاملا حرفه ای در زمینه طراحی آلبوم ژورنال و با بهره‌گیری از نرم‌افزارهای اصلی گرافیکی در محیط پیکسل قصد بر این دارد که طراحی بسیار خاص و ویژه ای را به شما عکاسان عزیز ارائه دهد. این مجموعه كليه سفارشات عكاسي، اعم از طراحي عكس در هر سايز سفارشي شما و طراحي آلبوم‌هاي ديجيتال بنا به سايز مورد سفارش شما از سراسر ايران می‌پذیرد و عكس طراحي شده را نهايتا تا ۱۰ روز كاري تحویل می‌دهد.

ژست‌های آقایان


 آقایان معمولاً برای آنکه کسی از آن‌ها عکس بگیرد، خیلی احساس راحتی نمی کنند. بنابراین توانایی همراه کردن و ایجاد احساس راحتی در طول پروسه عکسبرداری در آقایان برای دستیابی به نتایج خوب، اهمیت زیادی دارد.

حال بعضی از ژست‌هایی که برای آقایان مناسب است را باهم مرور می‌کنیم:

۱ - ژست کاملاً ساده برای عکس آقایان: یک عکس از بالا تنه در حالت دست به سینه. برای این ژست دو نکته اهمیت دارد: اولاً شانه‌ها باید کمی به عقب کشیده شود و ثانیاً عضلات شکم محکم نگه داشته شود.

49

۲ - به خاطر داشته باشید که ۴ وضعیت مختلف برای گذاشتن دست‌ها وجود دارد (می‌توان از ترکیبی از این حالت‌ها برای دو دست استفاده کرد). یکی اینکه دست‌ها از بغل رها شود. دوم آنکه روی ران پا قرار گیرد. سوم، در داخل جیب‌ها گذاشته شود و چهارم اینکه هردو دست به صورت دست به سینه در جلوی بدن قرار گیرد. به علاوه دست‌ها باید همیشه راحت و ریلکس باشند. یعنی عضلات دست محکم گرفته نشود.

R65A5933 copy

۳ - برای ژست گرفتن در حالت نشسته، مچ یک پا را روی زانوی پای دیگر قرار دهید.

HA00634

۴ - تکیه دادن به یک دیوار، حالت دیگری از ژست ایستاده است.

12950116-Young-handsome-man-in-casual-clothes-leaning-against-the-wall-Stock-Photo

۵ - تکیه دادن از یک طرف به دیوار هم ژست ایستاده دیگری است که هم برای عکس‌های غیر رسمی و هم برای عکس‌های رسمی مناسب است.

88

۶ - یک ژست بسیار ساده برای عکس آقایان، نشستن روی یک صندلی است.

3 1621

۷ - یک ژست ساده و طبیعی برای آقایان هم نشستن بر روی زمین است. در این حالت می‌توان از جهت‌ها و زاویه‌های مختلف عکس گرفت.

104