آتلیه تخصصی عکاسی نوزاد خورشید

nozad

آتلیه فیلم و عکس "خورشید"، که سابقه چندین ساله در عکاسی از نوزادان دارد، یکی از اولین استودیوهای عکاسی در اصفهان، برای ارائه خدمات فیلم و عکس نوزادان است. ما در طی سالیان رابطه مستحکمی با خانواده‌ها برقرار کرده‌ایم. خانواده‌ها با علم بر این‌که کودکان خود را به دست هنرمندترین متخصصین عکاسی سپرده‌اند، احساس امنیت و رضایت دارند.‌

عکاسی نوزادان آنقدرها که به نظر می‌رسد، کار آسانی نیست و صبر و مهارت زیادی می‌طلبد. یک عکاس نوزاد خوب، معمولا" مدرک دوره آموزشی خود و یک آلبوم از نمونه کارهای بسیار قوی، برای نشان دادن آثار هنری خود، ارائه خواهد داد. اما باید به یاد داشته باشید که، شما نوزاد دلبند خود را با اعتماد کامل به عکاس خواهید سپرد؛ بنابراین یافتن عکاسی که بر کار خود مسلط باشد، از اهمیت زیادی برخوردار است. اگر عکاس، فاقد تجربه لازم باشد، ممکن است در طول عکاسی، استرس غیر ضروری برای شما ایجاد شود و نهایتا" کیفیت عکس پایین‌تر از حد انتظارتان شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه عکاسی نوزاد، شرایط و امکانات موجود، می‌توانید با شماره‌های ۳۶۲۷۱۵۶۲ (۰۳۱)۰۹۹۰۲۸۳۶۰۱۰ یا از طریق تلگرام ۰۹۹۰۲۸۳۶۰۱۰ و فرم مشاوره تماس حاصل نمائید.

نمونه عکس‌های نوزاد در آتلیه فیلم و عکس خورشید

دو نوع عکاسی نوزاد وجود دارد: دراستودیو (ژست گیری) و در منزل (زندگی روزمره). با این حال، انتخاب شما برای ما مهم است؛ به این ترتیب، مساله‌ی غیرمنتظره‌ای در طول عکاسی یا بعد از آن برای شما وجود نخواهد داشت.

عکاسی در استودیو، به طور معمول در ۲ هفته اول تولد انجام می‌شود، زیرا نوزاد بسیار خواب‌آلود و "قابل حالت دهی" است. این عکاسی، متمرکز بر نمای کامل نوزاد است که معمولا" پیچیده در پتو، پوشش، کلاه و هدبند است. این جلسه می‌تواند تا ۴ ساعت همراه با تغذیه، استراحت و بازی و ژست‌گیری به‌طول انجامد. برای ویرایش این نوع عکاسی، کمی زمان لازم است، زیرا هر تصویر به صورت جداگانه نیاز به فتوشاپ دارد تا عکس نهایی روتوش شده و بی نقص باشد.

1

عکاسی در منزل از حالات طبیعی نوزاد، دارای رویکردی کمی خودمانی‌تر برای عکاسی نوزاد است. ممکن است برخی از ژست‌ و فیگورها برای نوزاد اعمال شود، اما مقصود اصلی، گرفتن تصاویر طبیعی‌تر از نوزاد و خانه شماست. این جلسات را می‌توان تا ۶ هفته پس از تولد انجام داد و معمولا" حداکثر ۱ تا ۲ ساعت زمان لازم است. نکته مورد علاقه ما در مورد این نوع عکاسی، ثبت حالات شگفتی و اعجاز موجود در اعضای خانواده است. نوزادان خارق العاده‌اند، زیرا عطر عشق و محبت را در فضا پراکنده می‌سازند. خاطرات این چارچوب زمانی، اغلب برای والدین جوان محو می‌شود.

39

لزومی ندارد که زمان استراحت برای شما، اتلاف وقت باشد. می‌توانید درحین شیردادن به نوزاد خود، در بهترین نور و مکان مناسب، یک فرصت عالی برای برخی از عکس‌های زیبای نوزاد خود فراهم سازید.

48

آتلیه فیلم و عکس خورشید با در اختیار داشتن تیم طراحی کاملا حرفه ای در زمینه طراحی آلبوم ژورنال و با بهره‌گیری از نرم‌افزارهای اصلی گرافیکی در محیط پیکسل قصد بر این دارد که طراحی بسیار خاص و ویژه ای را به شما عکاسان عزیز ارائه دهد. این مجموعه كليه سفارشات عكاسي، اعم از طراحي عكس در هر سايز سفارشي شما و طراحي آلبوم‌هاي ديجيتال بنا به سايز مورد سفارش شما از سراسر ايران می‌پذیرد و عكس طراحي شده را نهايتا تا ۱۰ روز كاري تحویل می‌دهد.

ما همیشه برای جلسه عکاسی شما آماده ایم.

جلسات عکاسی از ژست نوزاد، نیاز به آمادگی بالایی دارد.

ما جهت آمادگی بیشتر تجهیزات زیر را فراهم می کنیم :

 • دوربین اصلی و دوربین بکاپ
 • لنزهای دوربین
 • اسباب بازی‌های موزیکال و بامزه (اگر یک کودک نو پا نیز در جلسه عکاسی حضور دارد)
 • آلبوم ژست نوزاد
 • پایه و گیره‌های تابلوی پس زمینه
 • یک بالش "بوپی" (برای ژست)
 • پدهای ضد آب (برای جلوگیری از آشفتگی)
 • لوازم تزیینی جانبی (سبد، جعبه و غیره ...)
 • پتوی بزرگ برای پس‌زمینه
 • پتوی قنداق کوچک
 • کلاه و هدبند

درصورتی‌که انتخاب شما، حضور در آتلیه فیلم و عکس خورشید باشد، ما برای راحتی شما، تمام مراحل عکاسی و جزئیات محیط آتلیه را، توصیف خواهیم کرد. اگر نوزاد شما موزیک دوست داشته باشد، ما می‌توانیم امکان اجرای موسیقی در پس زمینه را فراهم کنیم. ما بیشترین تلاش خود را برای راحتی شما و نوزادتان در آتلیه خواهیم نمود.

به شما کمک می‌کنیم برای جلسه آماده باشید.

از نظر ما بهترین راه برای انجام عکاسی موفقیت آمیز از نوزاد، این است که اطمینان یابیم، مشتری می‌داند منتظر چه چیزی باشد و چگونه به بهترین وجه برای جلسه عکاسی آماده شود. بنابراین ما چند روز قبل از جلسه عکاسی، نکات آمادگی قبلی را برای شما ارسال خواهیم کرد. بسیاری از مادران ترجیح می‌دهند، در حالی که ما مشغول آمادگی برای عکاسی هستیم، تغذیه نوزاد خود را انجام دهند. ما ترتیبی می‌دهیم که مادران تنها با یک پوشک و یک پتوی آزاد به نوزاد خود شیر بدهند تا نوزاد از درآوردن لباس اذیت نشود. همچنین در مورد نتیجه عکاسی و زمان تقریبی جلسه به شما اطلاع خواهیم داد تا از آشفتگی و تغذیه مکرر نوزاد جلوگیری شود.

ما از فرزندان شما الهام میگیریم.

همه چیز می‌تواند منبع الهام بخش ما باشد، حتی عکس هایی که توسط ایمیل از جانب شما  به دست ما برسد. با این وجود به اعتقاد ما، بهترین تصاویر با عکاسی فی‌البداهه و با الهام از حالات منحصر به فرد هر کودک بدست می‌آید. اگر نوزادتان چال خنده زیبا، چشم‌های درشت و زیبا، لب و یا یک سر بزرگ پر مو دارد، شما باید بعنوان والدین نوزاد سعی کنید بر زیبایی خاص نوزادتان تاکید کنید.

از لحظات استفاده کنید.

نوزادان حالات فوق العاده زیبا و شیرینی دارند. نوزاد شما حرکت می‌کند، خمیازه می‌کشد و به بدن خود کش و قوس می‌دهد. ما از ژست مناسب در هر فریم، برای عکاسی استفاده می‌کنیم.

از زمان خواب کودک شما هم استفاده می‌کنیم.

غیر از مسئله ژست، یک "باید" مهم دیگر در لیست نماهای ذهنی ما، انجام نمای "ماکرو" یعنی گرفتن نمای نزدیک از انگشتان پای نوزاد، لب غنچه شده، گوش، و غیره ... است. این جزئیات عکس نه تنها تحسین برانگیزند، بلکه این تصاویر، ضمیمه عالی برای آلبوم و کتاب آکوردئون می‌باشد. به خاطر تمرکز دقیق بر روی لنز ماکرو، بهترین زمان برای گرفتن این عکس‌ها، هنگامی است که نوزاد در خواب بسیار عمیق است. در این حالت، ما فقط در مدت ۱۰ دقیقه، تمام عکس‌های خود را از نوزاد خواهیم گرفت.

2

شما هم، بخشی از عکس‌های ما هستید.

بعد از بدنیا آمادن نوزاد شما ،  آخرین چیزی که مادر می خواهد در مقابل دوربین قرار گرفتن است و راضی کردن مادر نیاز به تلاش زیادی دارد. ما می‌دانیم که برای یک مادر، آماده شدن در برابر دوربین چقدر دشواراست. اما از اهمیت رخ دادن آن نیز آگاهیم.

aa-copy

مادران به‌شدت تلاش می‌کنند و به همان شدت نیزعشق می‌ورزند.

از شدت عشق مادرانه است که شما شب و روز خود را صرف نوزاد خود می‌کنید، یا زمان زیادی برای گرفتن عکس در حالت خواب، بیداری، خمیازه کشیدن، حمام کردن، غذا خوردن، نوازش و بازی خواهر و برادر، و نوازش پدر صرف می‌کنید. شما تصاویر بسیار زیادی تا یک سالگی نوزاد خواهید گرفت، اما واقعیت غم‌انگیز این است که شما به ندرت درعکس نوزادتان حضور خواهید داشت.

بنابراین ما شما را به حضور در عکس نوزادتان تشویق می‌کنیم. شما می‌توانید از اکنون گنجینه‌ای از این عکس‌ها را برای نوزاد خود به یادگار داشته باشید. نکته مهم درعکس‌های مادر – نوزاد، حفظ ژست راحت و بدون تلاش زیاد، از سوی مادر است.

86

استفاده از تزیینات جانبی جهت زیباتر شدن عکس‌های شما

ما از تزئینات جانبی مختلف، مانند سبد، پوشش، پتو، هدبند، بر اساس سلیقه و انتظارات مشتری استفاده می‌کنیم. همچنین ما اغلب از لوازم همراه مشتری نیز الهام می‌گیریم، مانند یک پتوی بافتنی مادر بزرگ و یا هرچیز دیگری که متعلق به مادر و پدر باشد. از نظر ما، صرفا" استفاده از امکانات تزئینی آتلیه الزامی ندارد.

3

زیباترین عکس‌های نوزاد، همراه با خواهر و بردار

اگر نوزاد شما خواهر و برادر بزرگتر دارد، اولین اولویت ما، عکس‌های خواهر و برادر نوزاد است و پس از آن به آن‎ها اجازه می‌دهیم به بازی بپردازند تا ما به اتمام عکاسی نوزادتان بپردازیم.

95

در آتلیه فیلم و عکس خورشید، رییس نوزاد شماست

صرف نظر از میزان کنترلی که ما به آن وانمود می‌کنیم، نوزاد رئیس واقعی است. در آتلیه، برای عکاسی از نوزاد نیز همین امر صادق است. ما نمی‌توانیم آن‌ها را وادار به خوابیدن یا بیداری کنیم، فقط کار خود را طبق برنامه آن‌ها انجام می‌دهیم و برای بهترین نتایج عکاسی، بیشترین تلاش خود را به‌کار می‌بریم.