ژست و مدل (فیگور) عکس بارداری

در صورتی که قصد دارید عکس بارداری بگیرید فکر بسیار خوبی است که قبل از شروع عکس گرفتن چند ایده خوب برای ژست و فیگور عکاسی داشته باشید. دیدن نمونه عکس‌های بارداری یک راه خوب برای گرفتن ایده‌های جدید و یا الهام گرفتن از عکس‌ها می‌باشد.

در این جا چند مورد از انواع محبوب و پرکاربرد ژست و فیگور های عکس باداری را باهم مرور می‌کنیم.

بارداری دوران بسیار هیجان‌انگیزی است و متخصصین ما در آتلیه فیلم و عکس خورشید در اصفهان به خوبی می‌دانند که شما دوست دارید این دوران شگفت انگیز و لحظات انتظار برای مهمترین و فراموش نشدنی‌ترین اتفاق زندگیتان را ثبت کنید. به همین دلیل آتلیه ما خدمات مخصوص عکاسی و پرتره ی بارداری را ارائه می‌کند تا در واقع با ثبت این لحظات، هیجان و شوق  و عشق خود  را در آینده بتوانید به  فرزند عزیزتان نشان دهید.

ممکن است برخی خانم‌ها برای عکاسی بارداری احساس راحتی نکنند؛ اما این‌جا در آتلیه فیلم و عکس خورشید تیمی با تجربه  و ماهر در جوی دوستانه و صمیمی این کار را به طور تخصصی انجام می‌دهند و لبخند و خوشحالی مادران را در دوران بارداری ثبت می‌کنند و اجازه می دهند مادران در حال انتظار،  احساس زیبایی کنند و زیبا به نظر بیایند.

برای مشاهده نمونه کارها و آشنایی با فرآیند عکاسی بارداری در آتلیه فیلم و عکس خورشید، کلیک کنید.

عکس نیمرخ از شکم

مادر در حال نگاه کردن به شکم خود

گرفتن دست ها به حالت قلب

حلقه کردن دست پدر دور شکم مادر

8

یک دست در بالا و یک دست در پایین شکم

9

هر دو دست در زیر شکم 

10

خوابیده به پشت

11

در کنار پنجره 

12

عکس با روبان روی شکم 

13

پیچیده در یک لایه پارچه ای یا مانند آن

14

همراه با کفش های بچه گانه 

15

با مکعب  یا خانه های حروف الفبا 

سایه نیمرخ مادر

در طبیعت 

همراه با عکس سونوگرافی 

22

همراه با خواهر یا برادر بزرگتر 

23

عکس های متوالی در مراحل بارداری

آتلیه فیلم و عکس خورشید با در اختیار داشتن تیم طراحی کاملا حرفه ای در زمینه طراحی آلبوم ژورنال و با بهره‌گیری از نرم‌افزارهای اصلی گرافیکی در محیط پیکسل قصد بر این دارد که طراحی بسیار خاص و ویژه ای را به شما عکاسان عزیز ارائه دهد. این مجموعه كليه سفارشات عكاسي، اعم از طراحي عكس در هر سايز سفارشي شما و طراحي آلبوم‌هاي ديجيتال بنا به سايز مورد سفارش شما از سراسر ايران می‌پذیرد و عكس طراحي شده را نهايتا تا ۱۰ روز كاري تحویل می‌دهد.

این عکس‌ها در مراحل مختلف و وقتی به ترتیب شما ۳،۴،۵،۶،۷ و ۸ ماهه هستید گرفته می‌شود و آخرین عکس برای تکمیل این مجموعه بعد از زایمان و همراه نوزاد گرفته می‌شود.

24