هلی شات: تصویربرداری و فیلمبرداری هوایی

تصویربرداری و عکسبرداری هوایی ممکن است در نگاه اول کار ساده‌ای به نظر بیاید. یک دوربین کوچک به یک هلی شات که از راه دور کنترل می‌شود، بسته می‌شود، کادر دوربین تنظیم می‌شود و سپس شروع به عکسبرداری یا فیلمبرداری می‌کند. اما موضوع به همین آسانی‌ها نیست! هرچند پیشرفت‌های اخیر در تکنولوژی موجب راحت‌تر شدن کار عکسبرداری و فیلمبرداری هوایی شده است، با این حال اولین چیزی که در این مورد می‌توان گفت این است که، در هر صورت عکسبرداری یا فیلمبرداری با یک وسیله‌ی بدون سرنشین کار بسیار مشکلی است. دانستن این که چه طور یک هلی شات را از راه دور کنترل کنیم یک موضوع است و دانستن این که چه طور از آن برای تولید تصاویر و عکس‌های قابل استفاده و با کیفیت استفاده کنیم، موضوعی دیگر!

آتلیه فیلم و عکس خورشید خدمات فیلمبرداری و عکسبرداری را برای هر فضا و موقعیت دلخواه شما، ارائه می‌کند. اهداف، الزامات و نتایج مورد انتظار هر پروژه منحصر به فرد است و بنابراین اولین اولویت ما در کار این است که درک کاملا واضح و روشنی از پروژه‌ی شما داشته باشیم و نه تنها انتظارات شما را برآورده کنیم بلکه خدماتی بسیار فراتر از انتظارات شما عرضه کنیم.
همکاری با تیم متخصص و حرفه‌ای ما در این زمینه بسیار آسان است. این تیم برنامه‌ی پروژه را در سطحی حرفه‌ای و با کیفیت بالا، به طور دقیق برنامه‌ریزی می‌کنند و پروسه‌ی فیلمبرداری، از اقدامات اولیه گرفته تا تدوین نهایی، بدون هیچ وقفه و اختلالی پیش می‌رود.
ما رضایت کامل مشتریان از نتایج نهایی پروژه را تضمین می‌کنیم و تمامی انتظارات مشتریان از پروژه فیلمبرداری یا عکاسی هوایی را به طور کامل و دقیق برآورده می‌کنیم. با کمک شیوه‌ی تدوین و ویرایش خلاقانه‌ی فیلم‌ها و عکس‌ها در این آتلیه، تمامی خواسته‌ها و نیاز‌های شما از عکسبرداری و فیلمبرداری هوایی برآورده می‌شود.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فیلمبرداری و عکسبرداری هوایی (هلی شات)، شرایط و امکانات موجود می‌توانید با شماره‌های ۳۶۲۷۱۵۶۲ (۰۳۱) - ۰۹۹۰۲۸۳۶۰۱۰ یا از طریق تلگرام ۰۹۹۰۲۸۳۶۰۱۰ و فرم مشاوره، تماس حاصل نمائید.

هلی شات در آتلیه ما


در ادامه به طور خلاصه مروری بر مراحل فیلمبرداری و عکسبرداری هوایی در این آتلیه داریم:

قدم اول

در ابتدا طی ملاقات حضوری یا تماس تلفنی که با شما داریم، در مورد نوع خدماتی که نیاز دارید، صحبت خواهیم کرد و سپس از شما خلاصه‌ای از پروژه را می‌خواهیم که باید شامل موارد زیر باشد:

 • هدف پروژه: دلیل اصلی فیلمبرداری چیست؟ فیلمبرداری در کجا انجام می‌شود و این فیلم‌ها قرار است در کجا به نمایش دربیاید و هدف شما از این کار چیست؟
 • لوکیشن فیلمبرداری: فیلمبرداری قرار است در کجا انجام شود؟ در حالت ایده‌آل، ما از شما می‌خواهیم که آدرس دقیق محل فیلمبرداری را مشخص کنید. اما اگر هنوز محل فیلمبرداری مشخص نشده است، تنها چیزی که لازم است در این مرحله مشخص کنید، این است که محل فیلم‌برداری در فضای شهری یا خارج از شهر است و این که ایده‌ی کلی شما در مورد محل فیلمبرداری چیست.
 • موضوع پروژه: قرار است از چه موضوعی فیلمبرداری شود؟
 • زمان: قرار است چه زمانی فیلمبرداری شروع شود و چه زمانی پایان می‌یابد؟ ما نیاز داریم این زمان را بدانیم تا معین کنیم که گروه ما در آن زمان در دسترس هست یا خیر.

در این مرحله ما تعیین می‌کنیم که آیا انتظارات و خواسته‌های شما قابل اجرا، منطقی و قانونی هستند یا خیر. بعد از آن که امکان اجرایی بودن پروژه تایید شد و شما نیز قیمت پیشنهادی ما را تایید نمودید، ما یک فایل حاوی خلاصه‌ای از پروژه را در اختیار شما قرار می‌دهیم که شامل جزئیات نیازمندی‌ها و خواسته‌های شما، زمان بندی و هزینه‌های پروژه می‌شود.

قدم دوم- بررسی‌های قبل از پرواز

در این مرحله، از طریق تلفن در مورد جزئیات کامل محل فیلمبرداری با شما صحبت خواهیم کرد و قبل از انجام فیلمبرداری، یک ملاقات در محل مورد نظر برای فیلمبرداری خواهیم داشت تا مطمئن شویم که امکان فیلمبرداریِ ایمن در این محل وجود دارد و از لحاظ قوانین و مقررات فیلمبرداری هوایی و همچنین مجوز هلی شات، در محل مورد نظر مشکلی وجود ندارد. همچنین سایر عوامل محیطی یا مجوز‌های لازم برای انجام فیلمبرداری در محل نیز مد نظر قرار خواهند گرفت.

قدم سوم-روز فیلمبرداری و عکسبرداری

۲۴ ساعت قبل از روز تعیین شده برای فیلمبرداری، وضعیت آب و هوا را چک می‌کنیم تا مطمئن شویم که باد شدید یا باران یا شرایطی که  فیلمبرداری را به تعویق بیاندازد، وجود نخواهد داشت. یکی از مواردی که باید مد نظر داشته باشید این است که امکان فیلمبرداری هلی شات تنها در شرایط آب و هوایی مطلوب وجود دارد و بنابراین ما باید در تنظیم زمان فیلمبرداری انعطاف‌پذیر باشیم.

ما یک ساعت قبل از زمان شروع فیلمبرداری در محل حاضر می‌شویم تا ایمنی محل را بررسی کنیم و در صورت امکان، این کار را در حضور و با همکاری مشتریان انجام می‌دهیم.  سپس تجهیزات فیلمبرداری و سیستم‌های ارتباطی را نصب و تنظیم می‌کنیم. قبل از شروع فیلمبرداری، یکبار دیگر خلاصه‌ی پروژه و خواسته‌های شما را مرور می‌کنیم تا مطمئن شویم که از روند کار و نتایج آن رضایت خواهید داشت. شما در طول فرآیند فیلمبرداری (یا عکسبرداری) در محل حضور خواهید داشت و در حین انجام کار نمونه‌ی اولیه فیلم‌ها (یا عکس‌ها) به شما نشان داده می‌شود تا بتوانید آن‌ها را تایید کنید.

قدم چهارم- تدوین و ادیت نهایی

در صورتی که خدمات مورد نیاز شما شامل ادیت و تدوین هم باشد، تصاویر گرفته شده به استودیو برده می‌شوند. بعد از تدوین و صداگذاری فیلم‌ها در فرمت‌های مناسب در اختیار شما قرار می‌گیرد.

خدمات ما


 • عکسبرداری و فیلمبرداری هوایی در جشن عروسی
 • عکسبرداری و فیلمبرداری هوایی به منظور تبلیغات
 • انجام عکسبرداری هوایی هنری
 • عکسبرداری هوایی از نمای کلی معماری از ارتفاع بالا و همچنین عکسبرداری هوایی از ارتفاع میانه و پایین‌تر، برای ارائه‌ی حرفه‌ای طراحی و معماری ساختمان.
 • عکسبرداری از ساخت و ساز‌ها به منظور تبلیغات، مستند سازی و ثبت روند پیشرفت‌کار.
 • عکسبرداری هوایی از یک منطقه از املاک و مستقلات برای تبلیغات یا برای ثبت روند تاریخی منطقه.
 • عکسبرداری هوایی از املاک برای بررسی ساختاری و مستند سازی وضعیت سازه‌ها، از جمله بررسی سقف سازه‌ها.
 • عکسبرداری از انبار موجودی نمایندگی‌های خودرو، پل‌های هوایی و موارد مانند آن.
 • نقشه برداری هوایی از زمین‌ها و املاک و عکسبرداری پانوراما در مقیاس بزرگ.
 • فیلمبرداری هوایی از یک منطقه یا محیط کاری به منظور ارائه‌ی تور مجازی.

آتلیه فیلم و عکس خورشید با در اختیار داشتن  تیم طراحی کاملا حرفه ای در زمینه طراحی آلبوم ژورنال و با بهره‌گیری از نرم افزارهای اصلی گرافیکی در محیط پیکسل قصد بر این دارد که طراحی بسیار خاص و ویژه ای را به شما عکاسان عزیز ارائه دهد. این مجموعه كليه سفارشات عكاسي، اعم از طراحي عكس در هر سايز سفارشي شما و طراحي آلبوم‌هاي ديجيتال بنا به سايز مورد سفارش شما از سراسر ايران می‌پذیرد و عكس طراحي شده را نهايتا تا ۱۰ روز كاري تحویل می‌دهد.

جشن عروسی

داشتن عکس‌ها و فیلم‌هایی که به روش هلی شات گرفته شده‌اند، باعث می‌شود که عروس و داماد، این روز خاص از زندگی خود را، همیشه به شیوه‌ی متفاوتی به یاد بیاورند. شما می‌توانید از تمامی ‌لحظات خاصی که در این روز مهم دارید فیلمبرداری و عکسبرداری کنید تا بتوانید همیشه خاطره‌ی این لحظات را گرامی بدارید. ما می‌توانیم به شیوه‌ی منحصر به فردی از محل برگزاری و میهمانی عروسی، به صورت هوایی فیلمبرداری و عکسبرداری کنیم.  این عکس‌ها و فیلم‌ها توسط پیشرفته‌ترین تجهیزات و دوربین‌های مخصوص هلی شات تهیه می‌شوند.

جهت کسب اطلاعات و آشنایی بیشتر با فیلمبرداری مجلس عروسی در آتلیه فیلم و عکس خورشید می‌توانید بر روی لینک کلیک کرده و مقاله مرتبط با آن را مشاهده کنید.

تلوزیون و سینما

هلی شات راه حلی بسیار پیشرفته اما مقرون به صرفه، برای برآورده کردن نیاز‌های خاص و منحصر به فرد در عکسبرداری و تصویربرداری هوایی است. هلی شات‌های ما امکان تصویربرداری در زوایا و موقعیت‌هایی را فراهم می‌کند که با استفاده از تجهیزات دست و پا گیر قدیمی ‌و گران قیمت ممکن نیست. تیم ما با تهیه‌کنندگان و کارگردان‌ها تعامل نزدیکی دارند تا بتوانند تصاویری زنده،پویا و تاثیرگذار خلق کنند که برای ویژه‌ترین پروژه‌های سینمایی و تلوزیونی کاربرد دارد. گروه تخصصی ما با استفاده از به‌روزترین تکنولوژی‌های روز دنیا تصاویر زنده‌ی HD را به روش هلی شات تهیه و از راه دور مخابره می‌کند.

املاک و مستغلات

ما می‌توانیم با کیفیت‌ترین تصاویر را برای ساخت تورهای مجازی، ارائه‌ی جزئیات پویا و جذاب از فضاهای تفریحی سر باز، نشان دادن معماری ساختمان و همچنین ساخت فیلم‌های تبلیغاتی تهیه کنیم.

علاوه بر این گروه ما می‌توانند تصاویر مخصوصی تهیه کنند که در بررسی ایمنی ساختمان، ارزیابی روند ساخت و ساز در پروژه و مقایسه‌ی زمین اولیه با سازه‌ی آماده شده نهایی، کاربرد دارند.  تفاوتی نمی‌کند که شما یک مشاور املاک باشید یا سازنده‌ یا سرمایه‌گذار، در هر حال با استفاده از تصاویر هلی شات که توسط تیم ما تهیه می‌شود، می‌توانید فروش خود را افزایش دهید و از سرمایه و دارایی خود بهتر محافظت کنید.

جهت کسب اطلاعات و آشنایی بیشتر با عکاسی معماری در آتلیه فیلم و عکس خورشید می‌توانید بر روی لینک کلیک کرده و مقاله مرتبط با آن را مشاهده کنید.

رویداد‌های ویژه

آتلیه‌ی فیلم و عکس خورشید برای هر مناسبت و رویداد ویژه‌ای که مد نظر شما باشد، خدمات منحصربه‌فرد فیلمبرداری و عکسبرداری هلی شات را ارائه می‌کند. توجه ما به تمامی ‌جزئیات، ما را از سایر ارائه دهندگان این خدمات متمایز می‌کند. فرقی نمی‌کند که بخواهید از کنفرانس یا همایش خود فیلمبرداری کنید یا از جزئیات مرحله به مرحله‌ی یک رویداد ورزشی عکسبرداری کنید، تیم متخصص ما با استفاده از تجهیزات هلی شات می‌توانند تصاویری با نمای خیره‌کننده تولید کنند که با استفاده از تجهیزات معمولی امکان تولید آن وجود ندارد. گروه تخصصی ما با استفاده از به‌روزترین تکنولوژی‌های روز دنیا تصاویر زنده‌ی HD را به روش هلی شات تهیه و از راه دور مخابره می‌کند.

بازاریابی شرکت‌ها

پروژه‌های بازاریابی و کمپین‌های تبلیغاتی مهم‌ترین عناصر موفقیت تجارت یا حرفه‌ی شما هستند. [به فیلمبرداری صنعتی و تجاری لینک شود]  در دنیای امروز رقابت بین شرکت‌ها و تجارت‌های مختلف به حداکثر خود رسیده و از طرفی، مردم هر چیزی را نسبت به ظاهر آن قضاوت می‌کنند، بنابراین تصویری که از کار خود ارائه می‌دهید و برداشت اولیه مخاطبان از آن تصویر، بسیار کلیدی و مهم است.  در این پروژه‌ها با استفاده از تجهیزات هلی شات، می‌توانیم تصاویری با فناوری پیشرفته،کیفیت بی نظیر و رزولوشن بالا تولید کنیم که پیام آن نشان دادن تخصص و توانایی بالای شما در حرفه و تجارت شما است. ما با استفاده از دوربین‌های پیشرفته می‌توانیم تصاویری با وضوح و شفافیت بالا تولید کنیم که نشان دهنده‌ی تلاش زیاد و اعتبار شما در کارتان است و این تصاویر در وب‌سایت، تلوزیون، برگه‌های تبلیغاتی، بیلبورد‌ها و بنر‌ها قابل استفاده هستند.

تدوین ادیت تصاویر

خدمات آتلیه فیلم و عکس خورشید به گرفتن تصاویر خام محدود نمی‌شود. این آتلیه همچنین تمامی خدمات تدوین و ادیت حرفه‌ای تصاویر را ارائه می‌دهد و در تکمیل جزئیات نهایی که بسیار مهم هستند به شما کمک می‌کند. ما می‌توانیم تصاویر شما را به طور ایده‌ال تدوین کنیم، برای تصاویر موسیقی متن تهیه کرده و جلوه‌های صوتی و تصویری مختلف به تصویر اضافه کنیم.

ما از ابتدا تا انتهای پروژه شما را همراهی می‌کنیم و به شما این اطمینان را می‌دهیم بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات را ارائه می‌کنیم و نتایج نهایی کار نه تنها رضایت‌بخش، بلکه فراتر از انتظارات شما خواهند بود.