فیلمبرداری همایش، سمینار و کنفرانس

ما می‌توانیم برای پوشش دادن کنفرانس یا هر برنامه دیگری که دارید، یک فیلمبردار یا یک تیم فیلمبرداری بزرگ فراهم کنیم. دفتر اصلی تیم تولید ویدئوی ما در اصفهان قرار دارد و می‌تواند به هر نقطه از کشور یا جهان که نیاز باشد، سفر کند.
با فیلمبرداری از کنفرانس‌تان می‌توانید علاوه بر شرکت کنندگان، افرادی که در کنفرانس حاضر نبودند را نیز در جریان آن قرار دهید. ما می‌توانیم از تمام کنفرانس شما یا سخنرانی‌های اصلی آن، فیلمبرداری کنیم.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فیلمبرداری همایش، سمینار و کنفرانس‌ها، شرایط و امکانات موجود، می‌توانید با شماره های ۳۶۲۷۱۵۶۲ (۰۳۱)۰۹۹۰۲۸۳۶۰۱۰ یا از طریق تلگرام ۰۹۹۰۲۸۳۶۰۱۰ و فرم مشاوره تماس حاصل نمائید.

ما در آتلیه فیلم و عکس خورشید با هزینه‌ای مناسب از سمینار، کنفرانس یا سخنرانی مهمان شما، فیلمبرداری کرده و آن را روی بلو-ری، نوار ویدئویی یا دی‌وی‌دی قرار می‌دهیم. همچنین اسلایدهای پاورپوینتی که ارائه می‌‌شود را با کیفیت فول دیجیتال ضبط کرده، و در دی‌وی‌دی نهایی، در زمان‌های مناسب، از اسلایدهای پاورپوینت به تصویر ارائه دهنده آن‌ها و بالعکس سوئیچ می‌کنیم.

1

ما به سازمان‌ها کمک می‌کنیم تا سمینارهای خود که برای مشتریان و کارکنانشان بسیار مهم هستند، را ضبط کنند.

اگر به دنبال کسی هستید که سمینار آتی‌ شما را فیلمبرداری کند تا بتوانید فیلم آن‌ را به کارکنانتان بدهید، می‌توانید به هتل‌هایی که دارای تالارهایی با تجهیزات صوتی و تصویری هستند مراجعه کنید، اما چرا باید این همه هزینه کنید، آن هم در حالی که ما می‌توانیم این کار را با هزینه بسیار کمتر و کیفیت بهتر برایتان انجام دهیم.

فیلمبرداری سمینارها برای ما تنها یک شغل نیست، بلکه یک فلسفه است! ما با در نظر گرفتن هدفتان، سمینارهای شما را ضبط می‌کنیم؛ ما در آتلیه فیلم و عکس خورشید، فیلمبرداری را با هدف برقراری ارتباط با مخاطب انجام می‌دهیم و با توجه به خدمات بسیار متنوع و لیست بلند مشتریان رضایتمندی که داریم، گزینه‌ای ایده‌آل برای فیلمبرداری سمینارها در اصفهان و ایران هستیم.

آتلیه فیلم و عکس خورشید با در اختیار داشتن تیم طراحی کاملا حرفه ای در زمینه طراحی آلبوم ژورنال و با بهره‌گیری از نرم افزارهای اصلی گرافیکی در محیط پیکسل قصد بر این دارد که طراحی بسیار خاص و ویژه ای را به شما عکاسان عزیز ارائه دهد. این مجموعه كليه سفارشات عكاسي، اعم از طراحي عكس در هر سايز سفارشي شما و طراحي آلبوم‌هاي ديجيتال بنا به سايز مورد سفارش شما از سراسر ايران می‌پذیرد و عكس طراحي شده را نهايتا تا ۱۰ روز كاري تحویل می‌دهد.

4444

خدمات فیلمبرداری ما موارد زیر را در بر می‌گیرد:

 • کنفرانس‌ها
 • پوشش همایش‌ها
 • جلسات و نشست‌ها
 • برنامه‌های استیجی
 • سخنرانی‌ها
 • کارگاه‌های آموزشی
 • نمایشگاه‌ها
 • میزگردها
 • نمایشگاه‌های بازرگانی
 • مهمانی‌های کاری
 • تمرینات تیم‌سازی
 • برنامه‌های تفریحی شرکت‌ها
 • مصاحبه‌ها
 • فیلمبرداری از رویدادهای مختلف
 • تولید ویدئوهای دیجیتالی

ما خدمات تولید ویدئو را به طور کامل به انواع مشتریان ارائه می‌دهیم. ما کارکنان باتجربه‌ای داریم که امور فیلمبرداری، ادیت، تولید ویدئو برای وب، و تولید دی‌وی‌دی را به خوبی انجام می‌دهند. ما انواع فیلمبرداری‌ها، از فیلمبرداری با یک دوربین گرفته تا فیلمبرداری با چند دوربین، را انجام می‌دهیم، و حتماً قبل از شروع فیلمبرداری با شما گفتگو می‌کنیم تا مطمئن شویم پیام اصلی فیلم به خوبی ضبط می‌شود.‌ اگر بار اولتان است که فیلمی برای شما ضبط می‌شود، به شما اطمینان می‌دهیم که بعد از دیدن نتیجه احساس رضایت خواهید کرد. ما ویدئوها را متناسب با جایی که قرار است نمایش داده شوند (شبکه‌های تلویزیونی گرفته تا صفحه‌ها و پرده‌های نمایش بزرگ و از یوتیوب گرفته تا وب‌سایت شخصیتان) با بهترین فرمت تولید می‌کنیم.

ما خدمات مورد انتظارتان را با در نظر گرفتن بودجه و محدودیت زمانی‌تان به شما ارائه می‌دهیم. در مورد تمامی مراحل کار به خوبی به شما اطلاع‌رسانی شده و خدماتی کاملاً مطابق با خواسته‌هایتان را از فیلمبرداران ما دریافت خواهید کرد. ما ویدئوهایی با کیفیت بالا به شما ارائه می‌دهیم که باعث می‌شوند بیشتر از رقبایتان به چشم بیایید. با فیلم‌های جذابی که با بهترین کیفیت برایتان ساخته شده‌اند، مشتریانتان را تحت تأثیر قرار دهید.

از جدیدترین و باکیفیت‌ترین تجهیزات استفاده می‌کنیم:

ما برای تمامی فیلمبرداری‌هایمان از دوربین‌های HD حرفه‌ای استفاده می‌کنیم. ما انواع خدمات ادیت و پس‌تولید را ارائه می‌دهیم. داشتن تیمی از ادیتورهای مستعد، باعث می‌شود بتوانیم خدماتمان را با نرخ‌های رقابتی و در محدوده زمانی تعیین شده توسط شما ارائه دهیم.

خدمات تولید ویدئویی که در طول کنفرانس‌ها و سایر برنامه‌های شما ارائه می‌دهیم، عبارتند از:

 • فیلمبرداری سخنرانی‌ها و اجراها

ما سخنرانی‌های سخنرانان کنفرانس‌ها و نشست‌ها، و همچنین اجرای تعداد بی‌شماری از مربیان، مدیران شرکت‌ها، پزشکان و سخنرانان حرفه‌ای را فیلمبرداری کرده‌ایم و با پشتوانه این تجربه، برای شما نیز، کار بی‌نظیری ارائه خواهیم داد.

ما می‌توانیم برای شفاف‌تر شدن بحث‌های مطرح شده و دادن ظاهری حرفه‌ای به فیلمتان اسلایدهای پاورپوینتتان را به ویدئوی ادیت شده شما اضافه کنیم.‌ دوربین‌های ویدئو کنفرانس‌های ما HD بوده و تصاویر را با کیفیت بالایی برایتان ضبط می‌کنند.

 • فیلمبرداری از مراسم و نمایش آن

فیلمبرداران ما از تمامی فعالیت‌ها و رویدادها فیلمبرداری کرده و ویدئویی تولید می‌کنند که نگاهی کلی به مراسم فیلمبرداری شده، دارد. ما اغلب می‌توانیم فیلم را در محل ادیت کرده و یک ویدئوی کامل را به شما ارائه دهیم که می‌توانید آن را در پایان مراسمتان نمایش داده و همچنین بعدها نیز از آن استفاده کنید.

ما شرکت کنندگان نشست‌هایتان را ستارگان این فیلم خواهیم دانست. هر چند که اغلب مشتریان ویدئویی به سبک نماهنگ (موزیک ویدئو) از ما می‌خواهند، اما می‌توان ویدئو را طوری طراحی کرده که منعکس کننده هرگونه حال و هوا و سبکی باشد.

2

آیا می‌خواهید ویدئوها را در کنفرانس یا هر برنامه دیگری که دارید نمایش بدهید؟ موارد زیر چیزهایی هستند که ما می‌توانیم پیشاپیش برایتان آماده کنیم:

 • ویدئوهایی که برای کمک به سخنرانی نمایش داده می‌شوند به نشست یا رویداد شما انرژی و جلوه می‌دهند (پیامتان را شفاف و برندتان را برجسته می‌سازند). ما ویدئوهای کمکی سخنرانی‌ها را طوری طراحی می‌کنیم که توجه شرکت‌کنندگانتان را جلب کرده و درک آن‌ها از موضوع، و همچنین علاقه و هیجانشان را افزایش می‌دهد.

ویدئوی شما می‌تواند مصاحبه‌ها و ویدئوی صحبت‌های افراد، تجربیات موفق، لوکیشن‌ها، نمودارها، تصاویر گرافیکی، بریده فیلم‌های دیگر و هرگونه بریده فیلمی که به ارائه‌تان کمک می‌کند را شامل شود.

 • ویدئوهایی برای شروع و پایان جلسات. ویدئوها بهترین گزینه برای شروع و پایان جلسات هستند. آن‌ها موضوع جلسه را معرفی کرده، حضار را برای شروع جلسه آماده کرده و سپس آن‌ها را به تعامل در جلسه ترغیب می‌کنند.

ما می‌توانیم ویدئوهایتان را طوری طراحی کنیم که هر حسی که می‌خواهید (از جمله سرگرمی، هیجان، همبستگی، غرور، تمایل، تعلق و غیره) را القا کنند. ویدئوهای شروع و پایین جلسات، جلسه شما را بهبود بخشیده و در همان حال که پیام کلیدی جلسه را صریحاً بیان می‌کنند، باعث می‌شوند که در ذهن شرکت کنندگان انتظاراتی در مورد محتوای جلسه شکل بگیرد.

3

ما به این دلیل بهترین گزینه هستیم که:

تا هم اکنون تعداد بسیار زیادی از این ویدئوها را ساخته‌ایم و واقعاً هم این کار را به خوبی انجام می‌دهیم! تمام مشتریان ما از کارمان راضی هستند.

در کنار آن می‌توانید از مزایای زیر بهره ببرید:

 • داشتن کارکنانی بسیار باتجربه و دارای سطح بالایی از مهارت‌های حرفه‌ای که سابق کاری درخشانی دارند. ما کارکنانمان را از بین بهترین افراد انتخاب می‌کنیم. آن‌ها می‌دانند که چگونه از اتفاقاتی که در جریان است، بدون متوقف کردن آن‌ها، بهترین صدا و تصویر ممکن را تهیه کنند. آن‌ها حرفه‌ای، توانمند، مؤدب و متعهد به ارائه بهترین کار هستند، و تمام تلاش خود را در این جهت انجام می‌دهند.
 • پیشرفته‌ترین تجهیزات. ما از تجهیزات دیجیتالی با کیفیت HD استفاده کرده و می‌دانیم چگونه بهترین نتایج را از آن‌ها بگیریم. ما همیشه از دوربین‌های ویدئو کنفرانس، با کیفیت بالا استفاده می‌کنیم.
 • ارائه خدماتی گسترده‌تر از آنچه نیاز است. ما تا جایی‌که امکان دارد تلاش می‌کنیم تا همه چیز را تا حد ممکن برایتان ساده کنیم. مشتریان ما در کنار ما تجربه‌ای عالی داشته و خدمات بی‌نظیری دریافت می‌کنند.
 • قیمت‌های رقابتی. ما همیشه به دنبال این هستیم که نسبت به رقبایمان خدماتی بهتر را با قیمت‌های بهتری ارائه بدهیم.