فیلمبرداری صنعتی و تبلیغاتی در آتلیه فیلم و عکس خورشید

اگر می‌خواهید به مشتریان فعلی و احتمالی‌تان، تأسیسات، تجهیزات و کارخانه تولیدیتان را نشان بدهید، آن‌ها می‌توانند از طریق دیدن یک ویدئو تبلیغاتی، بدون خطر و به راحتی از محل‌های مورد نظرتان بازدید کنند. شما از طریق این ویدئو می‌توانید:

  • نشان بدهید که یک محصول چطور ساخته می‌شود.
  • توجه مشتریان را به فن‌آوری جدیدی که برای بهبود فرایند تولید استفاده شده، جلب کنید.
  • جدیدترین تجهیزات، فن‌آوری‌های تولید و فرایندها را به نمایش بگذارید.
  • کنترل کیفی و اقدامات ایمنی انجام شده را مورد تأکید قرار دهید.

ویدئوهای تبلیغاتی باعث می‌شود که بیشتر از رقبایتان به چشم بیایید. ما در آتلیه فیلم و عکس خورشید متخصصانی داریم که می‌توانند توجه همه را به شرکت شما جلب کنند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فیلم برداری صنعتی و تبلیغاتی، شرایط و امکانات موجود می‌توانید با شماره‌های ۳۶۲۷۱۵۶۲ (۰۳۱) - ۰۹۱۳۳۲۵۳۸۴۵ - ۰۹۱۳۳۲۷۷۷۳۹ یا از طریق تلگرام و فرم مشاوره تماس حاصل نمائید.

بسیاری از واحدهای تجاری و تولیدی در حال رو آوردن به ویدئوهای تبلیغاتیِ عمدتاً اینترنتی به عنوان ابزاری با محتوای جدید، متقاعد کننده و جذاب برای جلب توجه مخاطبان خود هستند. این وضعیت، که به سرعت در حال فراگیر شدن است، فرصت بی‌نظیری را هم برای فراهم کنندگان و هم برای خریداران خدمات تولید ویدئوهای صنعتی فراهم کرده است.‌

4444

فرآیند فیلمبرداری صنعتی و تبلیغاتی در آتلیه فیلم و عکس خورشید


 فرایند کار ما، از آغاز تا پایان با نظر شما انجام می‌شود. ما با صرف وقت با دیدگاه‌های شما آشنا می‌شویم تا بتوانیم کار را دقیقاً مطابق خواستتان انجام دهیم. ما پس از کسب شناخت کاملی از شما و کارتان، کارمان را با یک مصاحبه کوتاه اولیه شروع می‌کنیم، که می‌توانیم آن را یا با کمک شما انجام داده و یا پس از تکمیل جهت تأیید، آن را به شما نشان بدهیم. سپس یک فیلمنامه تهیه می‌شود که آن را هم می‌توانیم مشترکاً انجام داده یا پس از تکمیل آن را تنها برای بازبینی و تأیید به شما بدهیم. ما بدون دریافت هزینه اضافی خدمات تله‌پرامپتر و پرده سبز را نیز ارائه می‌دهیم تا مطمئن شویم که تصاویر با بهترین کیفیت ضبط می‌شوند. در صورت نیاز، می‌توانیم افرادی را برای بازی جلوی دوربین استخدام کنیم؛ البته پیش از انجام کار، آن‌ها را با شرکت، محصولات و یا خدمات و مهمتر از همه، اهداف تولید ویدئوی تبلیغاتی‌تان کاملاً آشنا می‌سازیم. سپس می‌توانیم فیلمبرداری ویدئوی شما را در استودیو یا در محیط کارتان شروع کنیم. پس از فیلمبرداری، با انجام یک مرحله ادیت روی فیلم‌ها، یک ویدئوی اولیه تهیه شده و برای تأیید و اعمال تغییرات نهایی به شما نشان داده می‌شود؛ تغییرات را می‌توان در همان جلسه نمایش فیلم اعمال کرد. این روند باعث اتمام و تحویل سریع‌تر ویدئوی نهایی می‌شود؛ طوری که این کار اغلب تنها ۵ روز طول می‌کشد. در پایان، بسته به اینکه بخواهید ویدئو را از چه طریقی پخش کرده و به مخاطبانتان نشان دهید، آن را به یک فرمت مناسب تبدیل می‌کنیم.

تیم ما

گروه متخصصان ماهر و انعطاف‌پذیر ما، محصولات ویدئویی شرکتی، صنعتی، آموزشی و آگهی‌های بازرگانی را برای مشتریان مختلفی، از شرکت‌های کوچک تازه تأسیس گرفته تا شرکت‌های بزرگ، می‌سازند.

تیم تولید ویدئوهای صنعتی و تبلیغاتی ما پیش‌زمینه کاری متنوع و در عین حال منسجمی در زمینه‌های عکاسی روزنامه‌ای، عکاسی در استودیو و در فضای بیرون، تهیه فیلم‌های مستند و ویدئوهای خلاقانه، فن‌آوری ارتباطات چندرسانه‌ای و آموزش دوره‌های صنعتی دارد.

آتلیه فیلم و عکس خورشید با در اختیار داشتن تیم طراحی کاملا حرفه ای در زمینه طراحی آلبوم ژورنال و با بهره‌گیری از نرم‌افزارهای اصلی گرافیکی در محیط پیکسل قصد بر این دارد که طراحی بسیار خاص و ویژه ای را به شما عکاسان عزیز ارائه دهد. این مجموعه كليه سفارشات عكاسي، اعم از طراحي عكس در هر سايز سفارشي شما و طراحي آلبوم‌هاي ديجيتال بنا به سايز مورد سفارش شما از سراسر ايران می‌پذیرد و عكس طراحي شده را نهايتا تا ۱۰ روز كاري تحویل می‌دهد.

پیش‌ تولید

تصور کنید شرکتتان به این نتیجه رسیده که باید یک ویدئوی تبلیغاتی در مورد کسب و کارتان بسازید، اما تجربه شما در این زمینه محدود است. پس، از چه کسی کمک می‌خواهید؟ تیم ما با چندین سال تجربه در زمینه بازارهای صنعتی و شرکتی، از ایده تا اجرا را برایتان انجام می‌دهد. ما خواسته‌ها و نیازهایتان را درک می‌کنیم. ما با زبانی ساده و به دور از لغات فنی سردرگم کننده پیامتان را به روشنی روی DVD یا بلو-ری یا از طریق اینترنت به مخاطبانتان می‌رسانیم.‌ در طول فاز پیش‌تولید در مورد جزئیاتی مثل فیلمنامه، لوکیشن‌ها، استفاده از بازیگر و یا صداگذاری روی تصاویر، برنامه زمان‌بندی فیلمبرداری و ادیت، گرافیک و یا انیمیشن‌های مورد استفاده به طور کامل با شما صحبت می‌شود.

1

فیلمبرداری در لوکیشن

اگر ویدئوی شما مستلزم فیلمبرداری در لوکیشن مورد نظرتان باشد، ما تجهیزات استودیو را نزد شما می‌آوریم.‌ نیروهای باتجربه ما می‌توانند دفتر، آزمایشگاه یا کارخانه‌تان و یا هرگونه لوکیشن دیگری را به یک استودیوی فیلمبرداری تبدیل کنند. تمامی عوامل مورد نیاز، از نورپردازی و پشتیبانی صدا گرفته تا ساخت صحنه و هماهنگی هنرپیشه‌ها، را فراهم می‌کنیم تا مطمئن شویم که پروژه شما بدون نقص انجام می‌شود.‌ همچنین، در طول فیلمبرداری، تک تک برداشت‌ها با هدایت، بازبینی و تأیید نماینده شرکتتان انجام خواهند شد. ما با اتکا به مهارت‌هایمان ویدئوی شما را با مقرون به صرفه‌ترین و پویاترین شیوه‌های ممکن می‌سازیم.

فیلمبرداری در استودیو

ما می‌توانیم هر گونه پس‌زمینه‌ مناسبی را برای ویدئوهای معرفی محصولات، مصاحبه‌ها، آموزش‌های شرکتی، وب‌کست‌ها (ویدئوهای مخصوص پخش از طریق وب)، آزمون‌ها و انواع دیگر محصولات ویدئویی فراهم کنیم.

2

صحنه‌های مجازی

روش استفاده از صحنه‌های مجازی، راهی اقتصادی برای بهبود محتوای ویدئوی شما است که در آن می‌توان مصاحبه کننده را در هر محیطی قرار داد. با این روش نیازی به پرداخت هزینه‌های زیاد برای نجاری، نقاشی و کارهای برقی صحنه‌های واقعی نیست.‌ تیم هنرمندان سه بعدی ما می‌توانند صحنه‌های مجازی را با توجه به تمامی نیازهایتان بسازند. صحنه مورد نیاز شما برای یک میزگرد آخر شب، یک مسابقه، اخبار یا هرگونه محیط مجازی دیگری که باشد، پرده سبز عریض ۸ متری ما، با قابلیت پوشش دادن ۳ دوربین، می‌تواند به صورت مجازی باعث بهبود کیفیت ویدئوی شما شود.

3

پس تولید

4

مجموعه تجهیزات ادیت ویدئوی ما، که منحصراً برای تولید ویدئوهای شرکتی، صنعتی و آگهی‌های بازرگانی ساخته شده‌اند، و همچنین گروه ادیتورهای مستعد ما، تمامی قابلیت‌های لازم برای اجرای نظرات شما را دارند. کیفیت مورد نظرتان HD (کیفیت بالا)، SD (کیفیت استاندارد) یا دارای هرگونه مشخصات کیفی دیگری که باشد، ما قابلیت‌ها و گروه مجرب لازم برای انجام کار شما را داریم.

محل ادیت فیلم ما، که در خیابان نظر غربی اصفهان قرار دارد، جایی است که در آن پس تولیدهای خلاقانه خود را انجام می‌دهیم.‌ ما ترجیح می‌دهیم که در زمان ادیت در کنار ما باشید، اما اگر چنین کاری ممکن نباشد، می‌توانیم فایل ویدئو را جهت نظرخواهی برایتان ارسال کنیم و  شما را از مراحل پیشرفت پروژه‌تان مطلع کنیم.

5