عکس با لباس محلی و دکور سنتی در آتلیه فیلم و عکس خورشید

عکاسی سنتی گونه‌ی نوین و بدیعی از عکاسی است. شما در این نوع عکاسی با لباس سنتی یا محلی و دکور مربوط به یک دوره خاص، عکس‌هایی می‌گیرید که گاهی برای این که قدیمی به نظر برسد روی کاغذ قهوه‌ای رنگ چاپ می‌شود.

ما در آتلیه فیلم و عکس خورشید، پوشش‌های مربوط به دوران‌ گذشته را در اختیار مشتریان خود می‌گذاریم تا برای پرتره‌های تکی، خانوادگی یا دسته جمعی در حال و هوای گذشته آماده شوند. خوشحال می‌شویم اگر فرصتی را برای جلب اعتماد خود در اختیار ما قرار دهید تا ما با ارج نهادن به انتخاب شما، بهترین و حرفه‌ای‌ترین خدمات عکاسی را ارائه دهیم.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه عکس با لباس محلی و دکور سنتی در آتلیه فیلم و عکس خورشید، شرایط و امکانات موجود، می‌توانید با شماره‌های ۳۶۲۷۱۵۶۲ (۰۳۱)۰۹۹۰۲۸۳۶۰۱۰ یا از طریق تلگرام ۰۹۹۰۲۸۳۶۰۱۰ و فرم مشاوره تماس حاصل نمائید.

لباس‌های دوره قاجار و لباس‌های محلی قشقایی و بختیاری از محبوب‌ترین و پرطرافدارترین مضامین عکاسی سنتی محسوب می‌شوند.

بعضی آتلیه‌ها در زمینه عکاسی سنتی تخصص دارند و شماری دیگر این کار را در زمان برگزاری جشنواره‌ها و رخدادهای مهم تاریخی انجام می‌دهند. عکس گرفتن در مکان‌های سنتی و دیگر مقاصد گردشگری، یکی از سرگرمی‌های محبوب خانوادگی است. بسیاری از این آتلیه‌های عکاسی سنتی در شهرهایی تاریخی مانند اصفهان قرار دارند که گردشگران بی‌شماری را برای آگاهی از چگونگی زندگی مردمان آن دیار در روزگاران گذشته به خود جذب می‌کند. بدیهی است که عکاسی سنتی در چنین مکان‌هایی رواج قابل توجهی دارد و عکس‌های به ظاهر قدیمی چاپ شده روی کاغذهای قهوه‌ای رنگ یادگاری فوق العاده از یک سفر فراموش نشدنی خواهد بود.

عکاسان این سبک، در ابتدا از دوربین آگفا و بعدتر از تجهیزات پولاروید استفاده می‌کردند، اما با پیشرفت صنعت عکاسی در گذر سالیان، استقبال روزافزونی از عکاسی دیجیتال صورت گرفته است.

[نمونه عکس‌ها با لباس سنتی یا محلی در آتلیه فیلم و عکس خورشید]

عکاسی با لباس سنتی یا محلی در آتلیه فیلم و عکس خورشید


ما در آتلیه خورشید در ابتدا آلبومی را در اختیارتان می‌گذاریم تا بتوانید لباس دلخواه خود را از مجموعه‌های بی‌شماری از پوشش‌های مردانه، زنانه و حتی ست‌های مخصوص همسران انتخاب کنید. مسلماً تنوع مدل‌ و رنگ‌ لباس‌های سنتی ما هر سلیقه‌ای را راضی خواهد کرد. اگر می‌خواهید با لباس محلی قشقایی، بختیاری و... یا پوشش‌های خاص دوران صفویه و قاجاریه عکس داشته باشید، همین الان با تماس بگیرید.

از نظر مسائل بهداشتی هم می‌توانید آسوده خاطر باشید، چون لباس‌ها را به طور منظم و یا پس از هر بار استفاده به خشکشویی می‌فرستیم. ایمنی و راحتی مشتری همواره یکی از دغدغه‌های اصلی ما بوده است. البته در صورت تمایل می‌توانید لباس‌های شخصی خود را به تن کنید.

شما می‌توانید با دامنه انتخاب وسیعی که از نظر پوشش‌های محلی، دکور و تزیینات سنتی دارید، روز منحصر به فردی را در آتلیه ما سپری کنید و در انتها عکس‌هایی با لباس سنتی یا محلی با خود به یادگار ببرید. ما می‌توانیم شما را در قلب روزگاران گذشته به تصویر بکشیم. شما می‌توانید هم از سبک‌های گوناگون آتلیه و هم برای اختصاصی‌تر شدن عکس‌تان از سوژه های به جا مانده از گذشته ی خانوادگی خود استفاده کنید.

در محیط آرامش‌بخش آتلیه که از تهویه مناسبی نیز برخوردار است می‌توانید با فراغ بال یکی از زمینه‌های متعدد موجود را انتخاب کنید. ما از همکاری نورپردازان، عکاسان و گریمورهای متخصصی بهره می‌گیریم که شما را برای سفر به گذشته آماده می‌کنند. عکاس آتلیه نهایت سعی خود را می‌کند تا کاملاً راحت باشید و از گرفتن ژست‌های مختلف خسته نشوید. هدف ما این است تا با برخوردی دوستانه باعث شویم که احساس غریبگی و خجالت مشتری از بین برود و فکر کند که در خانه خود مشغول عکس گرفتن با عزیزانش است. 

آتلیه فیلم و عکس خورشید با در اختیار داشتن تیم طراحی کاملا حرفه ای در زمینه طراحی آلبوم ژورنال و با بهره‌گیری از نرم‌افزارهای اصلی گرافیکی در محیط پیکسل قصد بر این دارد که طراحی بسیار خاص و ویژه ای را به شما عکاسان عزیز ارائه دهد. این مجموعه كليه سفارشات عكاسي، اعم از طراحي عكس در هر سايز سفارشي شما و طراحي آلبوم‌هاي ديجيتال بنا به سايز مورد سفارش شما از سراسر ايران می‌پذیرد و عكس طراحي شده را نهايتا تا ۱۰ روز كاري تحویل می‌دهد.

عکس با لباس محلی از کودکان

به مجرد آن که فرزندتان صاف نشستن را یاد گرفت، می‌توانید با پوشاندن لباس سنتی یا محلی به وی، عکسی دل‌فریب را بیافرینید. البته هیچ محدودیتی برای استفاده از لباس‌های سنتی یا محلی وجود ندارد و حتماً لازم نیست فقط لباس بومی خاص خود را تن فرزندتان کنید. یک لحظه پسر کوچکتان را در لباس قجری یا دختر عزیزتان را با یک روسری تزیینی کوچک در یک دامن چین‌دار تصور کنید؛ مطمئناً چنین عکسی را هرگز از جلوی چشمتان دور نخواهید کرد.

آتلیه ما محلی دوستانه و در عین حال حرفه‌ای برای ثبت عکس‌هایی به یاد ماندنی و چشم نواز از کودکان دلبندتان است. آتلیه خورشید کوچکترین سایزهای لباس‌های سنتی را نیز در مجموعه خود دارد. در هر حال ما یک چیز را تضمین می‌کنیم: فرزندتان عاشق این کار خواهد شد!

آرایش قدیمی و آتلیه حرفه‌ای

در محیط آرامش‌بخش آتلیه که از تهویه مناسبی نیز برخوردار است، می‌توانید با فراغ بال یکی از سبک های متعدد موجود  از قشقایی تا قجری را انتخاب کنید. ما برای این نوع عکاسی فقط از آرایش قدیمی اصیل استفاده می‌کنیم. همکاران نورپرداز، عکاس و گریمور خورشید کاملاً مودب و خوش برخورد هستند.

مرحله پایانی

امکان تغییر و چاپ مجدد عکس بر اساس نظرات شما وجود دارد. کارشناسان ما این کار را به راحتی و در نهایت دقت پیش از ذخیره عکس‌های گرفته شده با دوربین دیجیتال بر روی سی دی انجام می‌دهند. به این ترتیب در نهایت آلبومی خواهید داشت که می‌توانید هر زمان که خواستید عکس‌های آن را تغییر دهید یا چاپ کنید.

تجهیزات

  • دوربین‌های عکاسی دیجیتال پیشرفته
  • نورپردازی حرفه‌ای، تنوع وسایل صحنه و در دسترس بودن پرده سبز و زمینه‌های گوناگون انتخاب شما را نامحدود می‌کند.
  • کیفیت بالا، دامنه انتخاب گسترده و هزینه قابل قبول از مزایای مراجعه به آتلیه خورشید است.
  • چاپ بر روی کاغذها یا زمینه‌های مخصوصی مانند بوم نیز ممکن است، البته این کار نیاز به زمان بیشتری دارد.

دلیل داشتن عکس با لباس سنتی


عکاسی سنتی بسیار مفرح و دوست داشتنی است و یک روز دلنشین را برایتان رقم خواهد زد. ما مشتریانی داریم که هر چند وقت یک بار برای به روز کردن مجموعه عکس‌های با لباس سنتی و محلی خود به ما مراجعه می‌کنند. به علاوه این عکس‌ها همواره در آلبوم شما باقی خواهند ماند و به عنوان میراثی ارزشمند نسل به نسل منتقل خواهند شد.

تمام اعضا خانواده از عکاسی با لباس سنتی یا محلی لذت می‌برند. یک روز با عکاسی سنتی خاطره‌ای ماندگار را برایتان رقم خواهد زد.