عکسبرداری همایش، سمینار و کنفرانس‌ها در آتلیه فیلم و عکس خورشید

آتلیه فیلم و عکس خورشید، تخصصی‌ترین خدمات عکاسی همایش و سمینارها و کنفرانس‌ها و هر موقعیت رسمی ‌و کاری دیگر را به مشتریان عزیز ارائه می‌هد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه عکاسی عکسبرداری همایش، سمینار و کنفرانس‌ها، شرایط و امکانات موجود می‌توانید با شماره‌های ۳۶۲۷۱۵۶۲ (۰۳۱)۰۹۹۰۲۸۳۶۰۱۰ یا از طریق تلگرام ۰۹۹۰۲۸۳۶۰۱۰ و فرم مشاوره تماس حاصل نمائید.

مانند دیگر سبک‌های عکاسی، عکاسی کنفرانس‌ها و همایش‌های نیز نیازمند چشمانی دقیق برای ترکیب بندی عکس است. یک عکاس حرفه‌ای کنفرانس و سمینار می‌تواند به خوبی پیش بینی کند که چه زمانی بهترین لحظه برای فشردن دکمه‌ی عکسبرداری است.
در نظر اول ممکن است عکسبرداری از همایش و کنفرانس یا سمینار کاری پیش پا افتاده و عادی به نظر بیاید که کیفیت و ظرافت در آن نقش ندارد، اما در واقع این طور نیست. عکس‌های خاصی هستند که باید حتما گرفته شوند و شرایط خاصی که مشتریان می‌خواهند حتما جزء عکس‌های گرفته شده، باشند، همچنین لیستی از موقعیت‌های خاص وجود دارند که در آن حتما باید عکس تهیه شود، مانند تصویر اسپانسر‌ها، سخنران‌ها، صحنه‌ی اجرا، پذیرایی و مانند آن.

چرا ما را انتخاب کنید؟
عکاسان ما در عکاسی کنفرانس و همایش، نمایشگاه‌ها و مراسم رسمی‌تخصص دارند. ما همچنین می‌توانیم برای شرکت یا تجارت شما، عکس‌های حرفه‌ای برای استفاده در تبلیغات یا وب‌سایت شما تهیه کنیم. عکاسان ما در این حوزه مانند دیگر عکاسان، بی‌اعتنا و معمولی عمل نمی‌کنند. برای کار در این زمینه، همان انرژی و خلاقیت و ظرافتی را به خرج می‌دهند که در سایر روش‌های عکاسی به کار می‌برند و به تمامی‌جزئیات توجه دارند.
معمولا متقاضیان این نوع عکاسی مستقیما به سراغ آتلیه ما می‌آیند و ما قبل از این که حتی کار را قبول کنیم و پیشنهاد قیمت بدهیم، سعی می‌کنیم با افراد فعال در حوزه مورد نظر تعامل بیشتری کنیم تا با تمام جزئیات مربوط به عکاسی در تجارت مورد نظر و انتظاراتی که از ما می‌رود، آشنا شویم. در قدم بعدی، ما تمام طرح‌ها و نحوه‌ی اجرای آن و رسیدگی به تمام جزئیات را برنامه ریزی می‌کنیم. سپس با توجه به نرخ‌های تعیین شده یک پیشنهاد قیمت عادلانه و منصفانه می‌دهیم و سپس قرار داد بسته می‌شود.

آتلیه فیلم و عکس خورشید تجربیات بسیاری در زمینه عکسبرداری از نمایشگاه‌ها، همایش‌ها، سمینارها و کنفرانس‌ها دارد و کاملا محدود بودن زمان شما را درک می‌کند. بنابراین لازم نیست نگران این موضوع باشید که شاید تیم عکاسی وقت زیادی از شما بگیرند. تیم عکاسی ما به خوبی کار خود را بلدند و می‌دانند که چه کاری باید بکنند و بهترین کار ممکن را به شما ارائه خواهند داد.

تیم عکاسی ما به پیشرفته ترین ابزار عکاسی فول فریم و فلش مجهز هستند و صرف نظر از موقعیت و شرایط عکاسی، بهترین و با کیفیت ترین عکس‌ها را خواهید داشت. متخصصین ما همچنین در آماده سازی سریع عکس‌ها برای صاحبان مشاغل و تجارت‌ها مهارت بالایی دارند و بنابراین عکس‌ها و فیلم‌ها در کوتاهترین زمان ممکن به دست شما می‌رسد و بخش رسانه‌ی کار شما، کاملا به روز خواهد بود.

عکاسان ما در این زمینه تجربه و مهارت بالایی دارند و به خوبی می‌دانند که چگونه در شرایط خاص رعایت کنند و رفتاری دوستانه و صحیح داشته باشند تا کارکنان شما یا مهمانان و نمایندگان شما از هیچ چیز دلخور نباشند.
ما می‌توانیم از تمامی ‌رویداد‌ها مانند گردهمایی‌ها، نمایشگاه‌ها و مانورهای اجرایی، عکسبرداری کنیم و تمامی‌جنبه‌های مهم، مانند جزئیات خاص در عکسبرداری از سخنران‌ها و فضای برگزاری مراسم را به ثبت برسانیم.

عکاسان ما می‌توانند بنا به نظر شما برای عکس‌های خاصی مانند گرفتن عکس به سبک خبری اقدام کنند. هر خواسته‌ای که دارید کافی است آن را عنوان کنید. شما می‌توانید برای تهیه گزارش‌های سالیانه یا عکس مورد نیاز در خبرنامه داخلی خود، به عکاسان حرفه‌ای ما مراجعه کنید.

[نمونه عکس‌های همایش، سمینار و کنفرانس‌ها در آتلیه فیلم و عکس خورشید]

تکنیک ما در عکسبرداری همایش‌ها


انتخاب چهارچوب مناسب

اکثر کنفرانس‌ها دارای برچسب تجاری یا بنر بزرگ در جایی از محل برگزاری کنفرانس هستند. نماد تجاری معمولا در جلوی تریبون گذاشته می‌شود و گاهی نیز توسط دیتا شو یا بنر در پس زمینه پشت سر سخنران قرار دارد. نیازی به گفتن ندارد که نماد تجاری لازم است در کادر باشد. همچنین ما می‌دانیم که شما دوست دارید در عکس‌ها نشان دهید که ‌یک سخنران خاص برای کنفرانس شما، سخنرانی کرده است. در صورتی که شخص سخنران در حوزه کاری شما شخص برجسته و مهمی‌است، قطعا چند نمای کلوز آپ از او خواهیم گرفت اما مطمئن خواهیم شد که تعداد زیادی عکس عالی همراه با نام تجاری شرکت شما نیز گرفته شده است.

در اغلب موارد سخنران‌ها، بازیگران و اجرا کننده‌های صحنه نیستند و حتی به ارائه و سخنرانی در کنفرانس نیز عادت ندارند. این موضوع به این معناست که احتمالا زمان بسیار زیادی را در حال نگاه کردن به پایین یا نگاه کردن به اسلایدر‌های پشت سرشان می‌گذرانند و عکاسان ما باید کادر و فوکوس دوربین را آماده کنند و دوربین را در موقعیت مناسب قرار دهند و منتظر لحظه‌ی مناسب باشند که سخنران سرش را بالا می‌گیرد و به سمت حضار نگاه می‌کند تا عکس مناسبی بگیرند.

آتلیه فیلم و عکس خورشید با در اختیار داشتن تیم طراحی کاملا حرفه ای در زمینه طراحی آلبوم ژورنال و با بهره‌گیری از نرم‌افزارهای اصلی گرافیکی در محیط پیکسل قصد بر این دارد که طراحی بسیار خاص و ویژه ای را به شما عکاسان عزیز ارائه دهد. این مجموعه كليه سفارشات عكاسي، اعم از طراحي عكس در هر سايز سفارشي شما و طراحي آلبوم‌هاي ديجيتال بنا به سايز مورد سفارش شما از سراسر ايران می‌پذیرد و عكس طراحي شده را نهايتا تا ۱۰ روز كاري تحویل می‌دهد.

مهارت عکسبرداری در کنفرانس‌های کوچک

گاهی ما باید از یک کنفرانس یا گردهمایی کوچک عکسبرداری کنیم. گاهی این رویداد در اتاقی اتفاق می‌افتد که پر از پنجره‌های بزرگ با نور طبیعی است. البته از این لحاظ که ما می‌توانیم ISO عکس را پایین بیاوریم و فلش‌ها را خاموش کنیم، این موضوع خوب است، اما یکی از آثار بد این موضوع این است که معمولا یک طرف از صورت سخنران در عکس‌ها در نور است و سفید یا کمرنگ‌تر می‌افتد. البته در صورتی که جای سخنران مناسب و در کنار نام تجاری یا بنر کنفرانس باشد این موضوع تاثیر کمتری دارد اما با این حال سعی می‌کنیم سرعت دوربین را بالا ببریم و در هنگام عکس گرفتن به کمک فلش دوربین، نور صورت سخنران را قرینه و متعادل کنیم.

قابلیت عکسبرداری از تمام سالن

بهترین زمان برای عکسبرداری از تمام سالن، زمان پایان جلسه است که همه در حال خندیدن و دست زدن هستند. این حالت بسیار خوب است اما جنبه بد آن این است که ممکن است نام تجاری از روی بک گراند برداشته شده با،شد بنابراین مشخص نیست که این عکس مربوز به چه کنفرانسی بوده و تنها یک عکس از یک جمعیت است که می‌تواند هر جمعیتی باشد!

به همین دلیل در تمام طول برگزاری کنفرانس، سعی می‌کنیم چند عکس از نمای دور و از جایگاه انتهایی سالن بگیریم. سعی می‌کنیم لنز را در حالت نمای باز قرار دهیم و از یک جایگاه مناسب عکس بگیریم که از آن زاویه دید نور افکن‌ها در داخل کادر نباشند، نمای زیبایی از سالن در کادر باشد و تمام جمعیت از نمای بالا به پایین در کادر قرار داشته باشد.

رعایت این موارد، نیازمند تجربه بالایی در این کار است، ما در این موارد دوربین را در موقعیت بالا قرار می‌دهیم و فلش را به سمت زمین زاویه می‌دهیم و لنز به سمت پایین و نمای کلی اتاق می‌گیریم تا عکس بسیار خوبی از کل سالن داشته باشیم.

شما می توانید جهت پوشش دادن تمام نیاز های خود جهت عکاسی از مراسم، به ما اعتماد کنید.