عکاسی پانوراما (۳۶۰ درجه) در آتلیه فیلم و عکس خورشید

1-19

عکاسی پانوراما تکنیکی است که در آن با استفاده از تجهیزات یا نرم‌افزار‌های خاصی، عکس‌هایی در اندازه‌ی وسیع گرفته می‌شود. گاهی اوقات به عکاسی پانوراما، عکاسی با دید عریض یا عکاسی سراسرنما نیز گفته می‌شود. امروزه برای تهیه تصاویر پانوراما، دوربین‌های دیجیتال مخصوصی در دسترس هستند. مزیت استفاده از عکس‌های پانوراما این است که زاویه دید شما در این عکس‌ها بسیار وسیع تر از عکس‌های معمولی است.

عکاسان ما در آتلیه فیلم وعکس خورشید، برای تولید عکس های پانوراما، با شور و شوق تمام با مشتریان تعامل نزدیک برقرار می‌کنند تا مطمئن شوند که بهترین راه حل و خدمات را برای هریک از سفارشات مشتریان عرضه کرده‌اند. هدف ما چه تولید یک عکس پانورامای ۳۶۰ درجه باشد یا تهیه‌ی یک تور مجازی با رابط کاربری کامل، تمامی سعی خود را می‌کنیم که درک بسیار بیشتری نسبت به حرفه و تجارت شما پیدا کنیم تا بتوانیم تصاویر پانورامایی تولید کنیم که به بهترین نحو برای کار شما کاربرد داشته و موثر باشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تهیه عکاسی پانوراما ، شرایط و امکانات موجود می‌توانید با شماره‌های ۳۶۲۷۱۵۶۲ (۰۳۱) ۰۹۹۰۲۸۳۶۰۱۰ یا از طریق تلگرام ۰۹۹۰۲۸۳۶۰۱۰ و فرم مشاوره تماس حاصل نمائید.

عکاسی پانوراما چگونه انجام می‌شود؟


آتلیه فیلم و عکس خورشید یک استودیوی تخصصی برای تولید عکس‌های پانوراما می‌باشد. این استودیو خدمات عکسبرداری پانورامیک و ۳۶۰ درجه را به طیف وسیعی از مشتریان در ایران و کانادا ارائه می‌دهد. ما بیش از ۵ سال سابقه‌ی کار و کسب تجربه و تخصص در عکسبرداری پانوراما و ۳۶۰ درجه داریم که نتیجه‌ی آن کوله‌باری از اشتیاق بیشتر برای این کار و رضایتمندی صدها مشتری است.

ما با استفاده از تجربه‌ی چند دهه کار بین‌المللی، تجهیزات کامل و پیشرفته و تیمی ‌اختصاصی متشکل از افراد با انگیزه، همیشه مشتریان خودمان را در مورد کارهایی که می‌توان انجام داد، حیرت زده می‌کنیم. ما به مشتریان خود کمک می‌کنیم تا مخاطبان خاص خودشان را پیدا کنند، پیام خود را به مخاطبانشان منتقل کنند و برند خود را توسعه دهند و از آن پشتیبانی کنند. برای انجام این کار ما سعی می‌کنیم نه تنها به طور حرفه‌ای و فنی بلکه به خلاقانه‌ترین شکل ممکن به اهداف مورد نظر مشتریان نزدیک شویم و در روند کار به کوچک‌ترین جزئیات نیز توجه خواهیم داشت.

 با استفاده از عکس پانوراما صاحبان کافه‌ها، رستوران‌ها و هتل‌ها می‌توانند این امکان را فراهم کنند که مشتریان آن‌ها قبل از مراجعه، فضا و محوطه‌ی کار آنها را ببینند. این کار باعث می‌شود مشتریان شما با فضای کار شما آشنایی پیدا کنند و به راحتی تمامی قسمت‌های آن را مشاهده کنند.

برای تعیین وقت مناسب برای عکاسی و همچنین توافق بر روی یک قیمت منصفانه برای عکاسی پانوراما می‌توانید با آتلیه‌ فیلم و عکس خورشید تماس بگیرید. جلسه‌ی عکاسی حرفه‌ای پانوراما در حدود ۱ تا ۲ ساعت طول می‌کشد و ما این زمان را به نحوی تعیین می‌کنیم که هیچ اختلال یا وقفه‌ای در آن ایجاد نشود، چرا که ما به خوبی می‌دانیم که شما مشغله‌های زیادی در کار خود دارید و زمان برای شما بسیار ارزشمند است. عکاسان مورد اعتماد ما، زمان عکاسی را باتوجه به برنامه‌ی کاری شما تنظیم می‌کنند تا مطمئن شوند که جلسه‌ی عکاسی در مناسب‌ترین زمان ممکن برای شماست و اختلالی در کارتان ایجاد نمی‌کند. انجام عکسبرداری نیازی به تجهیزات اضافی خاص، نورپردازی یا اقدامات خاصی ندارد و بنابراین در زمان عکسبرداری می‌توانید به کار خود ادامه دهید. البته همانطور که گفته شد انجام عکاسی هیچ اختلالی در کار شما ایجاد نمی‌کند و شما می‌توانید در حین انجام عکاسی به کارتان ادامه دهید اما بهتر است در صورت امکان، به مشتریان خود اطلاع دهید که عکاسان در حال عکسبرداری از محل هستند تا مشتریان در کادر عکاسی قرار نگیرند.

شما می‌توانید قبل از شروع عکاسی، محل کارتان را تر و تمیز یا مرتب کنید، اما این را هم به خاطر داشته باشید که شما قرار است به مشتریان خود نشان دهید که اگر در یک روز عادی به شما مراجعه کنند، باید انتظار دیدن چه فضایی را داشته باشند. عکس‌هایی که گرفته می‌شوند، شامل اصلی‌ترین فضاهایی می‌شوند که مشتریان شما در آن فضا‌ها قرار می‌گیرند. شما می‌توانید با عکاسان ما در تعامل باشید و به آن‌ها نشان دهید که دوست دارید در عکس‌ها، روی کدام یک از محوطه‌های کاری شما بیشتر تاکید شود و کدام قسمت‌ها نشان داده نشود. البته در این جا نیز باز هم یادآوری می‌کنیم که شما قرار است به مشتریان خود نشان دهید که اگر در یک روز عادی به شما مراجعه کنند، باید انتظار دیدن چه فضایی را داشته باشند.چند روز بعد از عکاسی عکس‌های شما آماده خواهند بود و چاپ می‌شوند.

آتلیه فیلم و عکس خورشید با در اختیار داشتن  تیم طراحی کاملا حرفه ای در زمینه طراحی آلبوم ژورنال و با بهره‌گیری از نرم افزارهای اصلی گرافیکی در محیط پیکسل قصد بر این دارد که طراحی بسیار خاص و ویژه ای را به شما عکاسان عزیز ارائه دهد. این مجموعه كليه سفارشات عكاسي، اعم از طراحي عكس در هر سايز سفارشي شما و طراحي آلبوم‌هاي ديجيتال بنا به سايز مورد سفارش شما از سراسر ايران می‌پذیرد و عكس طراحي شده را نهايتا تا ۱۰ روز كاري تحویل می‌دهد.

عکس پانوراما از یک منظره

شما می‌توانید با عکس‌های پانوراما به همه جا سفر کنید. در مقایسه با روش‌های قدیمی ‌یعنی ارائه‌ی متن توضیحی و عکس‌های معمولی از یک نقطه‌ی دیدنی ، عکس‌های پانوراما به خوبی می‌توانند تمامی مناظر مورد نظر شما را نشان دهند و قسمت‌های مختلف آن را به مخاطب معرفی کنند و امکان تور مجازی ۳۶۰ درجه را برای مخاطبان شما فراهم می‌کنند. با عکس‌های پانوراما، می‌توانید از تمامی مناظر دیدنی یک نمای ۳۶۰ درجه داشته باشید. در صورتی که تورهای مجازی ۳۶۰ درجه را که با عکس‌های پانوراما ایجاد می‌شوند، در وبسایت خود قرار دهید، بازدیدکنندگان سایت شما می‌توانند به راحتی منظره‌ی مورد نظر شما را ببینند و قطعا چنان در این فضا غرق می‌شوند و تحت تاثیر قرار می‌گیرند که انگیزه‌ی سفر کردن به آن مکان را پیدا می‌کنند.

عکس پانورامای تبلیغاتی

عکس پانوراما از املاک و مستغلات

عکس‌های پانوراما در فروش خانه و املاک کاربرد زیادی دارند. با استفاده از نرم‌افزار‌های پانوراما می‌توان چند عکس را در کنار یکدیگر قرار داد و نمای ۳۶۰ درجه ایجاد کرد و خریداران یا مستاجران می‌توانند به راحتی در خانه بمانند و با کامپیوتر خود، خانه‌ی مورد نظر را از تمامی جهات ببینند. شما می‌توانید روی نقشه‌ی گوگل یا بینگ محل قرارگیری دفتر کاری یا خانه‌ی مورد نظر را نشان دهید و آن را به آدرس اینترنتی شرکت خود لینک کنید تا آن را به همه معرفی کنید. شما همچنین می‌توانید در توضیحات یک ملک، چند عکس اضافه کنید تا تمامی ‌امکانات داخلی آن را به نمایش بگذارید.

 عکس پانوراما از ماشین‌ها

بعضی از ماشین‌ها نمای بیرونی یکسانی دارند اما طراحی داخلی آن‌ها متفاوت است. با استفاده از عکس‌های پانوراما از داخل اتومبیل شما می‌توانید احساسی را که از نشستن در ماشین به شما دست خواهد داد، تجربه کنید. با دیدن این عکس به راحتی می‌توانید حس کنید که حال و هوای فضای داخلی ماشین چه طور است، امکاناتی مثل سانروف دارد یا خیر و قسمت داشبور و سیستم صوتی آن چگونه است. عکس پانوراما از فضای داخلی ماشین یک تجربه‌ی همه جانبه از حضور در ماشین است و به شما کمک می‌کند ماشین مناسب خودتان را پیدا کنید. این نوع عکاسی توسط بسیاری از نمایشگاه‌های ماشین و شرکت‌های تولید کننده اتومبیل استفاده می‌شود.

عکس پانورامای فروشگاهی

هرچند که در عصر اینترنت، خرید اینترتی یک موج فراگیر و در حال پیشرفت است اما برخی از خریدان همچنان دوست دارند که در فضای واقعی خرید کنند و محصولات خود را انتخاب کنند. بنابراین ایده‌ی ترکیب کردن فروشگاه مجازی و واقعی، به نظر هوشمندانه می‌آید. عکس‌های پانورامای فروشگاهی علاوه بر راحتی خرید، کیفیت خدمات و احساس امنیتی که با قرار گرفتن در فروشگاه واقعی وجود دارد را نیز به مشتریان عرضه می‌کنند. مشتریان می‌توانند بین (مثلا) لباس‌های مختلفی که در فروشگاه وجود دارد، یکی را انتخاب کنند و سپس روی لینکی که روی عکس لباس گذاشته شده کلیک کنند، تا جزئیات مربوط به آن را ببینند.

عکس پانوراما از هتل

بسیاری از مسافران مایلند قبل از این که یک هتل را رزرو کنند، به فضای داخلی آن نگاهی بیاندازند. با استفاده از عکس‌های پانوراما می‌توانید فضای اتاق‌های هتل خود را به مسافران نشان دهید. مسافران همچنین می‌توانند با استفاده از نمای ۳۶۰ درجه‌ی عکس‌های پانوراما، فضای لابی، رستوران و اتاق کنفرانس را مشاهده کنند. با استفاده از نقشه‌ی گوگل یا بینگ نیز می‌توانید محل قرار گیری هتل خود را نشان دهید.

عکس پانوراما از موزه

بازدیدکنندگان موزه‌ها برای مشاهده آثار هنری مورد علاقه خود به موزه می‌آیند، بنابراین داشتن اطلاعات بیشتری از غرفه‌های نمایشگاهی در موزه می‌تواند برای آن‌ها بسیار مهم و مفید باشد. با استفاده از تصاویر پانوراما می‌توان به صورت آنلاین، غرفه‌ها و نمایشگاه‌های مورد علاقه‌ی بازدیدکنندگان را به آن‌ها نشان داد. بازدیدکندگان می‌تواند روی لینکی که روی هر شئ قرار داده شده کلیک کنند تا تصویر واضح‌تر از آن شئ را همراه با توضیحات آن، مشاهده کنند. موزه‌ی پانوراما، شکل سنتی موزه‌ها را با تکنولوژی مدرن پانوراما ترکیب می‌کند، تکنولوژی که امروزه بیشتر و بیشتر در نمایشگاه‌ها و سایر بنیاد‌های آموزشی به کار برده می‌شود.