عکاسی اداری و از پرسنل در آتلیه فیلم و عکس خورشید

عکاسی اداری، یک خدمت سود آور است و بسیاری از عکاسان حرفه ای مایلند در این زمینه فعالیت کنند و شناخته شوند. در تجارت‌های مختلف و در بسیاری شرکت‌ها مرتبا برای تکمیل گزارش‌های سالیانه، برای وب‌سایت و ارتباطات اداری و نامه نگاری‌ها، نیاز به گرفتن عکس از رئیسان، مدیران و کارمندان شرکت می‌باشد.

یکی از بهترین راه‌های اعتبار بخشیدن به وب‌سایت یک شرکت (یا تجارت‌های دیگر) گذاشتن عکس کارمندان و مدیران در وب‌سایت است. این کار یک وجهه شناخته شده به شرکت می‌دهد و بازدیدکننده سایت احساس می‌کند که می‌تواند به این سایت و این شرکت اعتماد کند.

ممکن است فکر کنید گرفتن عکس از کارمندان یک اداره، به سادگی گرفتن عکس پرتره از افراد در کت و شلوار است. امروزه درعکاسی اداری، تکنیک‌های ویژه‌ای به کار می‌رود تا عکس بیانگر یک مفهوم باشد و شخصیت و وجهه خاصی به شخصی که در عکس حضور دارد، ببخشد؛ راه‌های گوناگونی برای رسیدن به این نتایج وجود دارد.

شما به هر تعداد عکس که نیاز داشته باشید، ما تمام تلاش خودمان را می‌کنیم تا عکس‌هایی با کیفیت بی نظیر از شما و کارمندان شما تهیه کنیم. پکیج عکاسی اداری ما، شامل پرتره از شخصیت‌های حقوقی، عکاسی از کارمندان و مدیران می‌شود.
محل عکاسی می‌تواند در آتلیه فیلم و عکس خورشید یا در محل کار شما باشد. همچنین می‌توان یک استودیوی عکاسی متحرک در محل شرکت نیز برای انجام عکاسی تدارک دید. عکاسان ما در یک جلسه می‌توانند از کارمندان و مدیران شرکت عکس بگیرند و پرتره‌های بی‌نظیر و خیره کننده تهیه کنند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه عکاسی اداری، شرایط و امکانات موجود می‌توانید با شماره‌های ۳۶۲۷۱۵۶۲ (۰۳۱)۰۹۹۰۲۸۳۶۰۱۰ یا از طریق تلگرام ۰۹۹۰۲۸۳۶۰۱۰ و فرم مشاوره تماس حاصل نمائید.

[نمونه عکس‌های اداری و از پرسنل در آتلیه فیلم و عکس خورشید]

عکاسی اداری در آتلیه فیلم و عکس خورشید


ما در آتلیه فیلم و عکس خورشید به خوبی به این موضوع واقفیم که نحوه نمایش وجهه شما تا چه حد اهمیت دارد. فرقی نمی‌کند که این عکس قرار است روی کارت شناسایی شما یا در یکی از صفحات وب‌سایت شما، استفاده شود، ما ‌می‌خواهیم عکس شما باعث ایجاد حس غرور و افتخار در مشتریان شما شود. البته ما این موضوع را هم به خوبی می‌دانیم که زمان و بودجه‌ی شما نیز محدود است. به همین دلیل آتلیه فیلم و عکس خورشید یک پکیج مخصوص برای عکاسی اداری و عکس از پرسنل تدارک دیده است که هم به لحاظ پولی مناسب بودجه‌ی شماست و هم به لحاظ زمانی مناسب مشغله کاری زیاد شما باشد.

ما برای مشتریانی که به استودیوی ما می‌آیند یک جلسه ۳۰ دقیقه ای برای عکاسی در نظر می‌گیریم و آنها در این زمان می‌توانند تا دوبار لباس خود را عوض کنند. عکاس تخصصی ما در این زمان تعداد زیادی از ژست‌های گوناگون را به شما پیشنهاد می‌کند و از شما در حالت‌های مختلف عکس می‌گیرد و هرکدام از عکس‌ها را به شما نشان می‌دهد تا بتوانید در مورد آن نظر بدهید و بگویید که چه چیزی را دوست دارید یا ندارید و این که می‌خواهید عکس‌های بعدی به چه صورتی باشند.

نشان دادن عکس‌ها به مشتری در حین پروسه‌ی عکاسی باعث می‌شود که ما بتوانیم عکس‌هایی تولید کنیم که تا حد ممکن به خواسته‌ی مشتری نزدیک است. ظرف مدت ۲ تا ۵ روز کاری عکس‌های شما آماده هستند و می‌توانید برای انتخاب بین آن‌ها یا اظهار نظر در مورد نحوه ادیت بیشتر آن‌ها به ما مراجعه کنید.

آتلیه فیلم و عکس خورشید با در اختیار داشتن تیم طراحی کاملا حرفه ای در زمینه طراحی آلبوم ژورنال و با بهره‌گیری از نرم‌افزارهای اصلی گرافیکی در محیط پیکسل قصد بر این دارد که طراحی بسیار خاص و ویژه ای را به شما عکاسان عزیز ارائه دهد. این مجموعه كليه سفارشات عكاسي، اعم از طراحي عكس در هر سايز سفارشي شما و طراحي آلبوم‌هاي ديجيتال بنا به سايز مورد سفارش شما از سراسر ايران می‌پذیرد و عكس طراحي شده را نهايتا تا ۱۰ روز كاري تحویل می‌دهد.

1

عکس در آتلیه

مهمترین کلید موفقیت ما برای بهترین بودن در حوزه‌ی عکاسی داخل استودیو این است که ما به جای فشردن بی وقفه‌ی دکمه‌ی گرفتن عکس، به امید شکار یک لحظه‌ی خوب هستیم و سعی می‌کنیم همه چیز را برنامه ریزی کنیم و صحنه را به بهترین شکل ممکن نورپردازی کنیم.

مزیت گرفتن عکس اداری در استودیو (آتلیه) این است که ما می‌توانیم نوع نورپردازی و میزان نور صحنه را کاملا کنترل کنیم و بدین ترتیب می‌توانیم چگونگی ظاهر شدن چهره شما در عکس را به هر صورت دلخواهی تنظیم کنیم.در آتلیه می‌توان زاویه نور، فاصله آن از مدل و شدت نور را تنظیم کرد.

متاسفانه تعدد وسایل نورپردازی و جاگیر بودن بعضی از آن‌ها این امکان را به ما نمی‌دهد که آن‌ها را به محل کار مشتری یا جای دیگری منتقل کنیم .

عکس در فضای بیرون ساختمان

مزیت این عکس‌ها این است که می‌تواند حس فضای کاری را به خوبی منتقل کند. این عکس‌ها را می‌توان در محل کار مشتری یا هر فضای مناسب دیگری که کادرمناسبی برای این سبک عکس دارد، تهیه کرد. اما نقطه ضعف این نوع عکس‌ها این است که به دلیل دراختیار نداشتن تمام امکانات نورپردازی، عکاسان ما کنترل کمتری روی نورپردازی مدل و پس زمینه‌ی آن دارند.

2

عکس از کارمندان و پرسنل در حال کار

 در صورتی که می‌خواهید برای یک مقاله که در آن شرح کار شما داده شده است عکسی تهیه کنید، نشان دادن پرسنل در حال انجام کار بسیار تاثیر گذارتر از نشان دادن چهره‌ی پرسنل است.

دیدن عکس پرسنل و کارمندان شما یا خود شما در حال کار برای مردم بسیار جذاب تر است و تصویر متفاوتی در ذهن آن‌ها ایجاد می‌کند. مهمترین موضوع در این نوع عکس، انتخاب ترکیب بندی عکس و سپس پرداختن به نورپردازی است. در ابتدا ما انتخاب می‌کنیم که کدام مکان برای عکاسی مناسب تر است و سپس در مورد این که چه ابزار، وسیله، ماشین یا هر چیز خاص دیگری در عکس باشد، تصمیم گیری می‌کنیم و در نهایت برای رسیدن به بهترین نتایج از ترکیب نور طبیعی صحنه و ابزار نورپردازی استفاده می‌کنیم تا بتوانیم تصویری تاثیر گذار از حرفه‌ی شما ایجاد کنیم.

3

عکس دسته جمعی از پرسنل

 گرفتن یک عکس خوب و رضایت بخش از گروه بزرگی از عناصر کار سختی است و ظرافت‌های خاص خودش را دارد، چرا که اولا عکاس باید به صورت بیش از یک نفر فوکوس کند و در هنگام گرفتن عکس تمامی ‌افراد حاضر در عکس باید ژست مناسبی داشته باشند.

انتخاب محل گرفتن عکس به تعداد افرادی که قرار است در عکس حضور داشته باشند، بستگی دارد. انتخاب نوع لنز نیز برای عکاس بسیار مهم است. برای گرفتن این نوع عکس‌ها، عکاسان ما تعدادی لنز مختلف همراه خود می‌آورند تا بتوانند در هنگام گرفتن عکس تصمیم بگیرند کدام یک بیشتر به کارشان می‌آید.

گرفتن عکس از همه پرسنل در حالی که در لحظه‌ی مورد نظر حالت چهره‌ی همگی مناسب است، کار سختی است و بنابراین عکاسان ما تعداد زیادی عکس تهیه می‌کنند تا بتواند در بین آن‌ها یکی یا دو عکس ایده آل انتخاب کند.

یکی از راه‌های مناسب برای گرفتن عکس از یک جمعیت زیاد این است که دوربین از جهت بالا به پایین عکس بگیرد و بنابراین افرادی که در ردیف جلو هستند، نفرات پشت سر خود را پنهان نمی‌کنند. در این حالت ما از نور فلش برای تنظیم انعکاس نور از زمین استفاده می‌کنیم.

4

عکس در محیط کاری

 در این نوع عکس در یک محیط مناسب و مرتبط با کار، عکس گرفته می‌شود و این عکس به صورتی گرفته می‌شود که تمرکز عکس کاملا بر روی شخص باشد. در این سبک عکس، محل گرفتن عکس می‌تواند هر جایی مانند اداره، کارگاه، در معادن زیر زمین یا هر جای دیگری که متناسب با موضوع است، باشد.

نشان دادن محیط کاری در کنار چهره کارمندان، بیشترین تاثیر را بر بیننده عکس می‌گذارد چرا که به بهترین نحو می‌تواند منتقل کننده پیام مورد نظر ما در عکس باشد.

5

عکس پرسنلی

عکس‌های پرسنلی، پرکاربردترین نوع عکس در سبک عکاسی اداری هستند البته این عکس‌ها با عکس‌های پرسنلی عادی متفاوت هستند. زاویه قرار گیری مدل و عکاس، نحوه نورپردازی و کادربندی این عکس‌ها متفاوت است و به نحوی است که توجه بیننده را به خود جلب می‌کند. 

ما از هر راهی برای نشان دادن جنبه‌های گوناگون شغل و تجارت شما استفاده می‌کنیم و به دنبال راه‌هایی هستیم که بتوانیم عکس‌هایی تاثیر گذار از شما،کارمندان شما و حرفه شما تهیه کنیم.

6