انتخاب بهترین آتلیه عکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد

در صورتی که به دنبال یک آتلیه عکاسی خوب برای عروسی خود هستید به احتمال زیاد نمی‌دانید که برای انتخاب یک آتلیه خوب از کجا شروع کنید مگر این که خودتان در این  زمینه مشغول به کار باشید.

آتلیه فیلم و عکس خورشید با در اختیار داشتن تیم طراحی کاملا حرفه ای در زمینه طراحی آلبوم ژورنال و با بهره‌گیری از نرم‌افزارهای اصلی گرافیکی در محیط پیکسل قصد بر این دارد که طراحی بسیار خاص و ویژه ای را به شما عکاسان عزیز ارائه دهد. این مجموعه كليه سفارشات عكاسي، اعم از طراحي عكس در هر سايز سفارشي شما و طراحي آلبوم‌هاي ديجيتال بنا به سايز مورد سفارش شما از سراسر ايران می‌پذیرد و عكس طراحي شده را نهايتا تا ۱۰ روز كاري تحویل می‌دهد.

در این جا به ۸ نکته کلیدی در انتخاب بهترین آتلیه عروس و داماد می پردازیم:

۱ – آلبوم های عکس، گالری و نمونه عکس

مهم‌ترین نکته در انتخاب عکاس یا آتلیه عکاسی این است که شما از نمونه کارهای آن‌ها خوشتان بیاید. در صورتی که با عکس‌ها و نمونه کارهای آتلیه ارتباط برقرار نمی‌کنید پس از انتخاب آن آتلیه دست بکشید.

البته این موضوع را در نظر داشته باشید که آتلیه‌های عکاسی برای ارائه‌ی نمونه کارهای خوب از خود به مشتریان بسیار با دقت و عالی کار می‌کنند تا بتوانند ذهن شما را تحت تاثیر قرار دهند و حتی گاهی برای تهیه نمونه کارهای خود از مدل و نورپردازی حرفه‌ای استفاده می‌کنند تا نشان دهند که کارشان عالی است؛ بنابراین ممکن است برخی مشتریان وقتی عکس‌های عروسی خودشان را با مدل‌هایی که قبلا آتلیه به عنوان نمونه کار به آن‌ها نشان داده بود، مقایسه می‌کنند، کمی شوکه می‌شوند.

آتلیه فیلم و عکس خورشید بدون هزینه ورودی به حق انتخاب شما احترام می‌گذارد. نمونه‌های منحصر به‌فردی از خدمات ما را در بخش آتلیه تخصصی عکس عروس و داماد می‌توانید مشاهده کنید.

۲ – تجربه بسیار ضروری است

هرکاری را باید از یک جایی شروع کرد. بله درست است. اما این شروع نباید شب عروسی شما باشد!

باید مطمئن شوید که عکاس شما بسیار باتجربه است. می‎تواند با تمام شرایط محیطی مختلف خود را وفق بدهد؛ برای انجام عکاسی دانش و مهارت کافی را دارد و با هر اتفاقی که رخ بدهد و شرایطی که در مهم‌ترین شب زندگی شما پیش بیاید، می‌تواند کنار بیاید و به کار خود ادامه دهد.

شب عروسی مهم‌ترین شب زندگی شماست و شما قطعا نمی‌خواهید که در این شب یک موش آزمایشگاهی برای کسب تجربه‌ی عکاسی باشید که کمتر از لیاقت شما، تجربه و مهارت دارد. پس تجربه بسیار مهم است.

آتلیه فیلم و عکس خورشید در اصفهان  با سال‌ها تجربه در امر عکاسی عروس، تلاش نموده است تا در این عرصه همواره پیشتاز کیفیت، نوآوری و خلاقیت باشد.

۳ – رفتار و طرز برخورد عکاس

عکاس شما یکی از اجزای جدایی‌ناپذیر از شب عروسی شماست. او در این شب مهم در کنار شما حضور دارد تا این اطمینان را به شما بدهد که بهترین جشن ممکن را برگزار می‌کنید.

همانطور که همکاران آتلیه فیلم عکس خورشید عمل می‌کنند، در حین جشن عروسی، عکاس حتی در جزئی‌ترین کارها مانند دادن یک لیوان آب به شما، کمک در پوشیدن لباس یا مرتب کردن موهایتان به شما کمک می‌کند.  بسیار مهم است که شما با عکاس خود احساس راحتی کنید، چرا که قرار است در ۹۹ درصد از زمان مهمترین شب زندگی خود در کنار عکاس خود باشید.

قانون طلایی – کسی را انتخاب کنید که به او ۱۰۰ در صد اطمینان دارید.

به کسی که کمتر از ۱۰۰ درصد به او اطمینان دارید کار خود را نسپارید. در صورتی که حس می‌کنید، کار عکاس یا نحوه برخورد او را زیاد دوست ندارید پس وقت خود را هدر ندهید. شما باید مطمئن شوید که می‌توانید به خوبی با عکاس خود رابطه برقرار کنید و می‌توانید به خوبی با هم کار کنید.  زمانی که تصمیم خود را در این باره گرفتید، می‌توانید با خیال راحت همه چیز را به عکاس بسپارید و اجازه دهید جادوی خود را عملی کند.

عکسی ازفعالیت کادر عکاسی آتلیه در هنگام کار

1

حفظ حقوق مشتریان، رعایت اصول مشتری مداری، صداقت در گفتار و عملکرد تمامی پرسنل مجموعه  و تأمین آرامش مشتریان از ابتدای روز عقد قرارداد تا انتهای پروژه، از جمله اصول آتلیه فیلم وعکس خورشید اصفهان می باشد.

۴- بودجه شما یک عامل مهم است

قیمت و هزینه خدمات هم یک عامل مهم در تصمیم گیری شماست. شما برای تهیه لیست خرج‌های خود هزینه‌ای را برای عکاسی در نظر می گیرید ولی این مهم است که به اندازه ای که پول می پردازید خدمات ارزنده دریافت کنید.

تمامی عکاس‌ها مانند هم نیستند. ممکن است برخی اتلیه‌ها قیمت‌های بسیار پایینی به شما پیشنهاد کنند؛ اما باید از خود بپرسید آن‌ها واقعا چه قدر تجربه دارند و کار خوبی ارائه می‌دهند؟ آتلیه عکاسی چه امکاناتی را ارائه می‌دهد و آیا شما واقعا به اندازه‌ی ارزش پولی که می پردازید خدمات می‌گیرید؟

آیا این آتلیه عکاسی در کنار بسیاری کارهای دیگر کار عکاسی عروسی را نیز انجام می دهد و تعدادی نمونه کار ارائه می‌دهد یا این که آن‌ها واقعا به طور تخصصی در این زمینه حرفه‌ای هستند. در بیشتر موارد برای قیمت هایی که به طور غیر منطقی پایین هستند، دلیل محکمی وجود دارد. در صورتی که با دقت بیشتری توجه کنید متوجه این دلیل خواهید شد.

هیچ ارزانی بی علت و هیچ گرانی بی حکمت نیست. کیفیت، خلاقیت و گوناگونی عکس ها در آتلیه  فیلم و عکس خورشید نشان دهنده سال ها تجربه کادر  متخصص آن است.

۵ – از انتظارات و خواسته های خود یک لیست تهیه کنید

ممکن است این کار ساده به نظر برسد، اما اگر از گستره‌ی خدمات آتلیه‌های عروسی با خبر شوید شگفت زده می‌شوید.

برخی آتلیه‌ها تمامی عکس‌های تهیه شده را روی سی دی به شما می‌دهند و برخی دیگر تنها عکس‌های انتخاب شده را در یک آلبوم در اختیار شما می‌گذارند

همه چیز را یادداشت کنید:

به معنای واقعی کلمه همه چیز را یادداشت کنید . آلبوم‌ها، جلد آلبوم، عکس‌های پرینت شده، نمونه‌های عکس‌های روی حافظه یا سی‌دی ، عکس‌های بزرگ شده روی قاب و اندازه آن‌ها ، عکاس دوم و ...

از تمام چیزهایی که از عکاس خود می‌خواهید لیستی تهیه کنید تا بتوانید بفهمید بین خواسته‌های شما و آنچه آتلیه عکاسی ارائه می‌دهد تا چه حد تفاوت وجود دارد.

برای مشاهده نمونه کارها و آشنایی با روند و مراحل عکاسی مجلس و جشن عروسی در آتلیه فیلم و عکس خورشید، کلیک نمایید و یا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۳۶۲۷۱۵۶۲(۰۳۱)

۰۹۱۳۳۲۵۳۸۴۵
۰۹۱۳۳۲۷۷۷۳۹

۶ – قرارداد

بهترین راه ارتباط بین شما و آتلیه عکاسی، متن قرار داد است. در قرار داد تعیین می شود که قرار است دقیقا چه خدماتی دریافت کنید و عکاسان آتلیه چه مسئولیت‌هایی دارند و قرار است شما دقیقا برای چه خدماتی پول بپردازید و اگر کارها آنطور که باید پیش نرفت، چه اتفاقی می افتد.

توجه کنید که آتلیه عکاسی چه طور با مشتریان خود قرارداد می‌بندد. به خوبی شرایط و مفاد قرار داد را بخوانید. شما باید از تمامی نکات آن به خوبی آگاه شوید و اگر متوجه قسمتی نمی‌شوید یا برایتان ابهام دارد درباره آن سوال کنید.

در صورتی که می‌بینید مسئولین آتلیه در جواب دادن به سوالات شما مردد هستند و در مورد جزئیات قرار داد صحبتی نمی‌کنند (یا حتی یک نمونه قراردار به شما ارائه نمی‌دهند) باید بدانید که این یک نشانه ی بزرگ خطر و پرچم قرمز است.

قراردادهای بین آتلیه و مشتریان عزیز زیر نظر اتحادیه  عکاسان، فیلمبرداران و لابراتور داران اصفهان بسته خواهند شد و همچنین قابلیت پیگیری از طریق اتحادیه را دارند. 

۷ – آن ها واقعا چه کار می کنند؟ (کار اصلی آن ها چیست؟)

آیا عکاس شما واقعا یک عکاس است؟ یا یک راننده ماشین یا یک دانشجو، که دوربین به دست گرفته و در اوقات غیر کاری خود عکاسی مجالس انجام می‌دهد ؟؟

می‌توانید در طول ساعت‌های کاری با عکاس خود تماس بگیرید و از او در این باره سوال کنید!

آتلیه فیلم و عکس خورشید در اصفهان با به‌کارگیری تیمی مجرب از متخصصین رشته عکاسی، فیلم‍­برداری و گرافیک با در اختیار داشتن به‌روزترین تجهیزات دنیا سعی بر آن داشته تا در کلیه خدمات خود مبحث زیباشناسی را جهت بالابردن کیفت پروژه‌های خود به کار گیرد.

عکسی ازفعالیت کادر عکاسی آتلیه در هنگام کار

2

۸ – فیلمبرداری،فیلمبرداری،فیلم برداری

انتخاب عکاس کار نسبتا ساده ای است، اما انتخاب فیلمبردار خوب کمی پیچیده است. برخی از افراد هر دو این کار را انجام می‌دهند، اما این دو کار مهارت‌های کاملا متفاوتی هستند پس باید مطمئن شوید که عکاس و فیلمبردار هر کدام در زمینه کاری خود ماهر هستند. برخی از عکاس‌ها و فیلمبردارها به خوبی با هم کنار نمی‌آیند و هماهنگی بین آن‌ها زمان زیادی می‌برد و برخی دیگر نیز به راحتی و به خوبی باهم هماهنگ هستند و در کنار هم کار می‌کنند.

به خاطر داشته باشید که شما برای این خدمات پول می‌پردازید؛ پس اگر می‌بینید عکاس و فیلمبردار شما به خوبی با هم کنار نمی‌آیند، لازم است دنبال شخص دیگری باشید. یادتان نرود که دارید در مورد شب عروسی خود تصمیم می‌گیرید و لازم است عکاس و فیلمبردار به خوبی و با هماهنگی کامل در کنار یکدیگر کار کنند تا به بهترین نحو ممکن خاطرات شب عروسی شما را برای همیشه ثبت کنند.

عکسی ازفعالیت کادر عکاسی آتلیه در هنگام کار

3

 

هماهنگی و هارمونی بالای کادر متخصص عکس و فیلم در آتلیه خورشید به شما این اطمینان را می دهد که خاطرات روز عروسی شما به بهترین نحو ثبت شود.

در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد عکاسی و فیلمبرداری عروسی، با آتلیه فیلم و عکس خورشید تماس بگیرید.

برای ما مایه افتخار است تا کمک کنیم جشن عروسی شما افسانه‌ای‌ترین و خاطره انگیزترین شب زندگی شما باشد.