آتلیه تخصصی عکاسی تجاری

120

عکاسی تجاری، به معنای تهیه عکس برای کاربردهای تجاری مانند آگهی‌ تجاری، بازاریابی و تبلیغات نامحسوس کالا می‌باشد. عکاسی تجاری همچنین در روزنامه‌ها، مجلات ، بروشور و کتابچه معرفی شرکت‌ها، منوی کافه‌ها و رستوران‌ها و سایر کاربردهای تجاری که در آن عکس‌ها مکمل متن هستند، استفاده می‌شود. کاربرد عکاسی تجاری، برای تبلیغ و یا فروش محصولات یا خدمات است. به روش‌های مختلفی می‌‌توان ازاین عکس‌ها برای رونق بیشتر محصولات و شرکت‌ها استفاده نمود. برای عکاسانی که در عکاسی تجاری سرآمد هستند، این بازار می‌تواند بسیار پررونق باشد، زیرا گستره عکاسی تجاری، بسیار وسیع است و برای عکس‌های مرسوم و یا انواع دیگر، فضای کافی وجود دارد.

در آتلیه فیلم و عکس خورشید، ما با بهره‌مندی از تمرکز، شایستگی، رویا، تخیل، حس زیبایی شناسی و شم تجاری خود، از تمام انتظارات، فراتر رفته و با برآورده ساختن نیازهای مشتریان، تحسین آن‌ها را برمی‌انگیزیم. ما ارائه پروژه‌های جامع (از صفر تا صد) به شرکت های وسیع یا محدود را به ثمر رسانده‌ایم. ما مفتخر به ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود، با استفاده از وسعت مهارت و طیف گسترده تجهیزات لازم هستیم. مشتریان با اعتماد و اطمینان، مسئولیت‌های بزرگی را بر عهده ما قرار می‌دهند. ما در گرفتن یک ایده و ارائه محصول نهایی سرآمد هستیم.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه عکاسی تجاری ، شرایط و امکانات موجود می توانید با شماره‌های ۳۶۲۷۱۵۶۲ (۰۳۱)۰۹۹۰۲۸۳۶۰۱۰ یا از طریق تلگرام ۰۹۹۰۲۸۳۶۰۱۰ و فرم مشاوره تماس حاصل نمائید.

[نمونه عکس‌های تجاری در آتلیه فیلم و عکس خورشید]

فروش یک محصول


در عکس‌های تجاری از یک خط محصول (و یا محصولات واحد)، ممکن است تمرکزاصلی بر طراحی محصول (برای مثال براقی یک کتری، یا عمق الیاف فرش) یا بر کاربرد محصول (نرم افزارهای آیفون، یا بازی‌های کامپیوتری) باشد. عکاسی از محصولات تجاری، جزئیات و حس و حالت یک محصول را به مشتری نشان می‌دهد، در حالی که عکاسی برای تبلیغات تجاری، بیشتر بر اعتبار و جاذبه‌های محصول تاکید می کند.

2

عکس برای تبلیغ و ترویج کسب و کار


شرکت‌های تجاری ممکن است مایل به استفاده از عکاسی تجاری برای ترویج کسب و کارخود یا فقط برای جنبه‌های خاصی از کار خود باشند. عکاسی تجاری با عکاسی صنعتی تفاوت دارد. عکاسی تجاری، اغلب در یک استودیو یا محیطی مجزا اجرا می‌شود، اما عکاسی صنعتی، اغلب در سایت و یا کارخانه انجام می‌گیرد. بسیاری از عکاسان تجاری حرفه‌ای انجام عکاسی صنعتی را برعهده نمی‌گیرند. یک روش معمول برای گرفتن عکس ها به منظور ترویج کسب و کار، استفاده از عکاسی معماری و ساختمان است که در آن کسب و کار می‌تواند به عنوان یک محصول دیده شود.

عکس‌های منوی غذا


از عکس محصولات غذایی می‌توان برای تبلیغ منوها و یا برای استفاده در بخش آشپزی مجلات استفاده کرد. این عکس‌ها می‌تواند بر مواد غذایی تمرکز کند  یا می‌تواند بر حالت و احساس مکان آشپزی تاکید کند. عکاسی از مواد غذایی می‌تواند با تم طبیعت و یا طبیعت بیجان اجرا شود. از آنجا که غذاهای رستوران باید در همان مکان عکاسی شود، بنابراین عکاس نیاز به لوازم روشنایی قابل حمل و پس زمینه مناسب برای عکس خواهد داشت.

3

تفاوت‌های میان عکاسی تجاری و عکاسی تبلیغاتی


اغلب عکاسان از دانستن اینکه تفاوت زیادی بین عکاسی تجاری و تبلیغاتی وجود دارد، متعجب می‌شوند. به عنوان مثال، یک عکاس تجاری اغلب مشغول عکاسی به منظور استفاده در بخش‌های خرده فروشی و عمده فروشی کالاهاست، یا عکس‌هایی که در فروش کالا و یا فعالیت‌های تبلیغاتی کالا استفاده می‌شود.
اما عکاس تبلیغاتی، انواع بسیار متفاوتی از عکس‌ها را به منظور فروش انواع محصولات و یا حتی فقط بازاریابی "ایده‌ها" تهیه می‌کند. عکاس تبلیغاتی ممکن است یک روز مشغول عکاسی از نمای خارجی یک هتل باشد، در حالی که روز بعد با استفاده از یک جعبه نور و تکنیک‌های عکاسی ماکرو، مشغول عکاسی از جواهرات پر زرق و برق به‌کار رفته در یک دستبند باشد.

عکاسی تجاری در آتلیه فیلم و عکس خورشید


ما دارای یک استودیوی عکاسی تجاری واقع در اصفهان هستیم. سال‌های زیادی است که ما در داخل کشور و در سطح بین المللی مشغول فعالیت بوده‌ایم. تمرکز ما عمدتا" بر تولید مهندسی، ساخت و ساز ، برای اهداف توسعه کسب و کار مشتریان بوده است که در واقع شامل همه چیز، از نمونه‌ کارهای پروژه، نیازها و بخش‌های هویت سازمانی، برای جلسات سالانه می‌باشد.

آتلیه فیلم و عکس خورشید با در اختیار داشتن تیم طراحی کاملا حرفه ای در زمینه طراحی آلبوم ژورنال و با بهره‌گیری از نرم‌افزارهای اصلی گرافیکی در محیط پیکسل قصد بر این دارد که طراحی بسیار خاص و ویژه ای را به شما عکاسان عزیز ارائه دهد. این مجموعه كليه سفارشات عكاسي، اعم از طراحي عكس در هر سايز سفارشي شما و طراحي آلبوم‌هاي ديجيتال بنا به سايز مورد سفارش شما از سراسر ايران می‌پذیرد و عكس طراحي شده را نهايتا تا ۱۰ روز كاري تحویل می‌دهد.

4

عکاسی از مکان کسب و کار شما

عکس‌های با کیفیت و خوب، یک تجمل نیست ...
این عکس‌ها، اولین چیزی هستند که ارباب رجوع و یا مشتری آینده شما در مورد کسب و کارتان می‌بیند.

عکس در نگاه اول مفهوم مورد نظر را می‌رساند...
ما می‌خواهیم به شما کمک کنیم که بهترین نتیجه را از عکس‌های خود بگیرید. عکاسی تجاری تخصص ماست؛ همان چیزی است که ما روز خود را برای آن آغاز می‌کنیم ...
یک عکاس متخصص در آتلیه ما انتخاب کنید و بگذارید با اشتیاق در خدمت شما باشیم، اگر نیاز شما در محدوده تخصص ما نباشد، ما با رضایت کامل، شما را به عکاس دیگری که دارای تخصص مورد نیاز شماست، معرفی می‌کنیم.
نیاز شما هر چه باشد اعم از عکس برای بروشورو یا وب سایت، به شما اطمینان می‌دهیم همان چیزی را به شما ارائه دهیم که واقعا" می‌خواهید.

چرا آتلیه فیلم و عکس خورشید را برای عکاسی به شما توصیه می‌کنیم؟


کیفیت خلاقانه – خواه این پروژه عکاسی در آتلیه ما باشد، خواه طی همکاری با طراحان و موسسات دیگر اجرا شود، ما تصاویری ارائه خواهیم داد که پاسخگوی نیاز کسب و کار شما باشد.
بدون هزینه‌های پنهان – قیمت گذاری ما، کاملا" روشن و بدون ابهام است که متناسب با کسب و کار کوچک یا بزرگ می‌باشد.
خدمات سریع - اغلب می‌توانید تصاویر خود را روز بعد از عکاسی ( و گاهی زودتر ) دریافت کنید.
شما به عکس‌هایی نیازدارید که کارکرد مورد نظرتان را انجام دهد، در واقع عکس‌هایی که شما انتخاب می‌کنید، نه تنها باید پیام مورد نظرتان را منتقل کند، بلکه از نظر فنی هم باید متناسب با آن هدف باشد. تخصص وسیع ما، پردازش تصویر استاندارد و مشاوره رایگان پس از تولید، تضمین می‌کند که عکس‌های شما همانطور که شما خواسته‌اید به کاربرده می‌شوند.
خدمات روتوش تصویر - خدمات روتوش کامل تصویر (فتوشاپ) در صورت نیاز ارائه می‌شود.
فن‌آوری پیشرفته - ما در کار خود، فقط از جدیدترین دوربین‌ها و آخرین ورژن نرم‌افزار و سخت‌افزارها استفاده می‌کنیم. ما با مجموعه کاملی از لنزهای بسیار تخصصی، به مشتریان خود، انتخاب گسترده‌ای از تصاویر با تکنیک‌های بسیار عالی، خلاق و چشم نواز ارائه می‌دهیم. ما از هر چالش فنی خلاقانه استقبال کرده و دائما" تصاویری خلق می‌کنیم که حتی مایه شگفتی و حیرت عکاسان حرفه‌ای خواهد شد.
چاپ عکس‌های شما در سایز بزرگ و با کیفیت عالی - ما می توانیم با استفاده ازمهارت و تخصص خود از روش چاپ با کیفیت تصویر بالا، استفاده کرده و تصاویر باکیفیت و عالی برای دفاتر و اتاق جلسات شما ارائه کنیم.